PDA

مشاهده نسخه کامل : حل قادر به اضافه کردن کوکی ها

norku
22-03-11, 09:05
من این هنگام مشاهده انجمن من به عنوان یک مهمان و زمانی که یک عضو سیاهههای مربوط و سعی می کند به حرکت به عنوان مهمان از سایت :
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

همچنین اطلاع رسانی برای مهمانان است که آنها مجاز به مشاهده بخش های خاصی از انجمن پیچ کردن و خواندن است.

فعال تصدی است که موجب این مشکل به خاطر آن است وجود ندارد هنگامی که فعال تصدی غیر فعال است... من می خواهم یک نگاه اجمالی به این درک این خاطر که من تا به حال برای غیر فعال کردن فعال تصدی.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
غیر فعال کردن کش مهمان (فعال تصدی فعال شده است بنابراین این گزینه در ارائه این موضوع)
آیا شما مطمئن است که شما تمام پوشه ها vbet_cache با 777 مجوز؟

آیا شما مطمئن است که شما تمام تنظیمات را در فایل php.ini؟ (بعد از تغییرات مورد نظرتان را در)

norku
22-03-11, 09:27
سلام کمیل ،

ضمن تشکر از نگاه تا به سرعت. در واقع میزبان من اصلاح فایل php.ini اجرا شده است. تغییر فایل php.ini اجرا شده است که من در public_html هاست ، اما آن را به حال هیچ اثر ، زیرا overruled فایل php.ini اجرا شده در / usr / محلی / معاونت / فایل php.ini اجرا شده بود. فقط چک کردن دسترسی بر روی پوشه ها در حال حاضر...

norku
22-03-11, 09:33
بررسی پوشه کش مهمان و اختلاف وجود دارد. زیر پوشه کش را به 777 تنظیم شده است :

PL ، JA ، آن ، FR ، EN.

در واقع هر چند من از زبان های زیر را در استفاده :

PL ، JA ، آن را ، FR ، EN ، نه ، NL ، ES ، RU ، DE.

من تعیین کرده اند نیست و یا تغییر هر گونه مجوز دستی. آیا آنها به طور خودکار فعال تصدی مجموعه؟

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
می تواند شما را تایید می کنند که این مسئله هنوز هم وجود دارد؟

norku
21-04-11, 22:44
بله. هنوز وجود دارد.

چیز دیگری را فراموش کرده به ذکر است قبل از : زمانی که من کش مهمان بر روی آن function.filetime 'اضافه به بارهای آدرس ها. من می توانید ببینید که بسیاری از این توسط گوگل را برداشت شدند و در حال حاضر به وضوح به عنوان 404 گزارش

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
میهمان گرامی ،
من راه حل را برای شما به حذف filemtime () موضوع :
yous استفاده از این راه حل را :

در مورد مسئله کوکی ها -- هنوز به دنبال راه حل خوبی.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
در مورد این موضوع کوکی -- من نیاز به منظور پیدا کردن یک صفحه نمایش خوب برای قلاب با کد مسئول این هدر.

vBET
02-06-11, 22:12
سلام. کمیل در تعطیلات و در زمان مورد خود من. لطفا بگویید آن را حل؟ من هیچ اطلاعات از جمله در اینجا ، اما ممکن است آن را توسط PM حل شد به طوری تایید لطفا.

vBET
09-06-11, 18:44
بدون پاسخ -- در نظر گرفته حل شده است. اگر نمی نوشتن در اینجا و ما این موضوع را دوباره باز.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1