PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات گاه به گاه با استفاده از تبدیل URL

simit patel
25-11-09, 18:06
میهمان گرامی ،

من شده اند با استفاده از فعال تصدی از شاخه 2.X ، شده اند و ارتقاء در طول راه. من فقط به 3.2.2 ارتقا هستند.

در حال حاضر ، زمانی که من بر روی پرچم های نصب شده کلیک کنید ، من متوجه تغییر آدرس ها نیز هست. با این حال ، گاهی اوقات لود صفحه به درستی ، اما بار دیگر ، من به سادگی یک صفحه سفید که می گوید "صفحه یافت نشد". سایت من است informedtrades.com. من بایگانی نصب شده نیز هست.

دیدم که بعضی از مردم گزارش تجربه مشابه ، اما من هر کسی که صحبت کردن در مورد آن روز اتفاق نه افتاده است را ببینید ، فقط در برخی از اوقات ، و نه افرادی که فقط یک مشکل پس از این به روز رسانی های اخیر به حال من می بینم. با عرض پوزش اگر این بود در حال حاضر با آن برخورد و من آن را از دست رفته است.

هر گونه ایده در مورد چگونگی حل این مشکل؟

با تشکر
simit

vBET
25-11-09, 20:44
سلام. من فکر می کنم که من پیدا کردم الگو. بر روی لینک های انجمن خود را که دارای کاراکترهای خاص هستند که ادعا می شود یافت نشد. من نمی دانم چرا هنوز.

ما قادر به آن را بر روی سرورهای ما تولید مثل (که شما در اینجا می توانید ببینید از آن بسیار خوب کار شده است) پس لطفا PM جزئیات CP مدیریت شما و FTP دسترسی به من نیست.

jorgejgm
26-11-09, 00:03
میهمان گرامی ،

من شده اند با استفاده از فعال تصدی از شاخه 2.X ، شده اند و ارتقاء در طول راه. من فقط به 3.2.2 ارتقا هستند.

در حال حاضر ، زمانی که من بر روی پرچم های نصب شده کلیک کنید ، من متوجه تغییر آدرس ها نیز هست. با این حال ، گاهی اوقات لود صفحه به درستی ، اما بار دیگر ، من به سادگی یک صفحه سفید که می گوید "صفحه یافت نشد". سایت من است informedtrades.com. من بایگانی نصب شده نیز هست.

دیدم که بعضی از مردم گزارش تجربه مشابه ، اما من هر کسی که صحبت کردن در مورد آن روز اتفاق نه افتاده است را ببینید ، فقط در برخی از اوقات ، و نه افرادی که فقط یک مشکل پس از این به روز رسانی های اخیر به حال من می بینم. با عرض پوزش اگر این بود در حال حاضر با آن برخورد و من آن را از دست رفته است.

هر گونه ایده در مورد چگونگی حل این مشکل؟

با تشکر
simit
سلام ، من نیز یک بار اتفاق افتاده است ، اما اگر شما بارگذاری مجدد صفحه دوباره می کند و آن را به خوبی. واقعیت این است که نادر است ، سلام.

vBET
26-11-09, 04:55
حقیقت این است که آن را برای عنوان آن نادر مهم نیست -- آن را نمی باید در همه رخ میدهد و ما بهترین را به کار می کند تمام وقت انجام :)

simit patel
26-11-09, 16:18
من به فعال تصدی 312 ، که خوب کار می کند واگردانی. بنابراین ، این مسئله مربوط به برخی از تفاوت بین 312 و 322. همچنین ، زمانی که من تا 312 واگردانی ، اولین چیزی که من کردم یک محصول بازنویسی. مشکل هنوز همچنان وجود داشتند. پس از آن ، وقتی که من فایل های آپلود شده از 312 که به نظر می رسید برای حل مشکل است. بنابراین ، شاید مشکل مربوط به ویرایش یک فایل ساخته شده بین سالهای 312 و 322.

همچنین شایان ذکر است که من آن را vbblogs نصب شده است. این نهفته نیست در همه آدرس ها در بلاگ ها در شخصیت های خارجی نوشته نشده است. نه در 322 ، و نه در 312.

من واقعا می خواهم را به استفاده از ویژگی های جدید در 322 می خواهم. است به هر حال من می توانم که در پرتو این وضعیت وجود دارد؟

با تشکر
simit

اضافه شده در : و البته من باید آخرین نسخه از بایگانی نصب شده است.

vBET
26-11-09, 16:23
این بهترین ایده را به reinstalls ساخته شده است زمانی که پشتیبانی در هیئت مدیره خود را...

همچنین پیدا کنم که این موضوع را با پیکربندی باشد. الگوها که شما را برای موضوع را برای نشانه های خارجی به شما این امکان را می دهد :

'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',

باید آن را چیزی شبیه به این :

'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',

اما آیا آن را تغییر دهید دستی. الگوی چنین در بسیاری از جاها در پیکربندی بایگانی است. لطفا جزئیات PM دسترسی به CP شما باشد و من را پیدا خواهد کرد که پارامتر پیکربندی را مسئول این.

vBET
26-11-09, 16:38
دلیل این امر اشتباه است پیکربندی بایگانی.

گزینه تنظیم "به جای شخصیت های غیر انگلیسی را در URL ها؟" به "غیر انگلیسی نگه دارید کاراکتر در URL ها".

این به طرز مرموزی از ادغام کتابچه راهنمای ما ناپدید می شوند. با عرض پوزش برای مشکلات :) فقط تنظیم پارامتر دارد و آن را جریمه خواهد شد :)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
دلیل این امر اشتباه است پیکربندی بایگانی.

گزینه تنظیم "به جای شخصیت های غیر انگلیسی را در URL ها؟" به "غیر انگلیسی نگه دارید کاراکتر در URL ها".

این به طرز مرموزی از ادغام کتابچه راهنمای ما ناپدید می شوند. با عرض پوزش برای مشکلات :) فقط تنظیم پارامتر دارد و آن را جریمه خواهد شد :)

برای اسپانیایی یک مشکل با حروف وجود دارد این حروف N ، O ، I ، غیره غیره (ترجمه حذف به N ، O ، من.هنگامی که شما از فعال سازی "جایگزین کاراکترهای غیر انگلیسی زبان" توسط N می باشد. نامه جایگزین، و یا من در URL. به جستجوگرها این بسیار خوب است. با "کاراکترهای غیر انگلیسی را در URL ها" کاراکتر ~ جایگزین کرد. چیزی که تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می جستجوگرها. چرا فعال تصدی تجدید نظر در آینده خواهد شد "حل" و یا به لحاظ فنی غیر ممکن است؟ متشکرم.

vBET
26-11-09, 20:12
هنگامی که شما از فعال سازی "جایگزین کاراکترهای غیر انگلیسی زبان" توسط N می باشد. نامه جایگزین، و یا من در URL. به جستجوگرها این بسیار خوب است. با "کاراکترهای غیر انگلیسی را در URL ها" کاراکتر ~ جایگزین کرد. چیزی که تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می جستجوگرها. چرا فعال تصدی تجدید نظر در آینده خواهد شد "حل" و یا به لحاظ فنی غیر ممکن است؟ متشکرم.

این است که توسط وی انجام می شود -- فعال تصدی جایگزین از جمله ساخته شده است. شما باید به پیکربندی مناسب باشد. شما می توانید گزینه ای را برای حفظ شخصیت ANS Espagnol نمی پیکربندی دستی در FORUM_DIR / inclues / پارامتر config_vbseo.php دلار vbseo_custom_char_replacement داشته باشد. سپاس ها که شما قادر خواهید بود به کار با ترجمه آدرس و موجود خود را حفظ آدرس برای زبان مادری به عنوان کسانی که در آن است.

در اینجا نگاه کنید :

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

این آدرس که در آن نامه لهستانی (مانند śąęć) دلار vbseo_custom_char_replacement تغییر بود و آن را هنوز هم نگه می دارد سایر زبان انگلیسی نیست ، نامه است. این لینک همین برای ژاپنی است :

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

برخی از زبان noly انگلیسی / Espagnol شخصیت -- همچنین این مثال خوبی است چرا شما باید به زبان انگلیسی / Espagnol کاراکتر است.

این عنوان مثال شما می توانید دلار ارزش vbseo_custom_char_replacement (به حروف لهستانی) تعیین شده است :

$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);

بنابراین همانطور که می بینید -- شما می توانید راه خدا جستجوگرها برای لینک های موجود خود را حفظ کرده و باز برای لینک ترجمه در 52 زبان :)

من امیدوارم که این کمک در مورد هر گونه سؤال دیگر فقط بخواهید -- ما در اینجا به شما کمک کند :)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
از شما خیلی متشکرم دیگر ، آثار کامل است. متشکرم.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1