PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مجتمع کردن با reviewpost (به همان عنوان photopost)

moman
18-03-11, 07:49
سلام ،

من تلاش برای ادغام فعال تصدی با reviewpost. اول ، من سعی کردم به سادگی با انجام یک تماس vBetTranslatePage در خروجی صفحه است ، اما کار نکرد با توجه به تغییر مسیر.

سپس به دنبال دستورالعمل ، گام به گام :

با این حال ، من هنوز هم گرفتن خطا تغییر مسیر است. من پیش از این برای نشانه محاکمه و با موفقیت انجام شد. از آنجا که تغییرات htaccess تغییر نام دهید من شکست خورد ، می تواند شما را به برخی از اشاره گر به من؟

ریشه htaccess تغییر نام دهید :

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/$1 [R=301,L]

RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-d
RewriteCond %{Script_FILENAME} !-f
RewriteRule ^(.*)$ index.php?a=$1 [L]

reviewpost htaccess تغییر نام دهید :

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/lensreviews/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ /forums/vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=../lensreviews/&%{QUERY_STRING} [L]

من سعی کردم با قرار دادن شده htaccess تغییر نام دهید هر دو قبل و بعد از حکومت باشد ، اما تا به حال هیچ تاثیری. ایده؟

kamilkurczak
21-03-11, 22:37
سلام

آیا شما مطمئن هستید که از این وزارت دفاع استفاده از قلاب global_complete و global_start؟

شما می توانید به من یک URL به این صفحه را با این وزارت دفاع و من می توانم آن را در فروم تست من نصب و بررسی کنید.

moman
30-03-11, 19:35
نه ، آن را رنگی سیستم قلاب اصلی را به طور کامل و اساسا تنها تجزیه هدر ، headinclude و پاورقی است ، پس آیا چیزی که خود آن است.

وقتی که من سعی کردم انجام تماس کتابچه راهنمای کاربر برای ترجمه صفحه و یا به دنبال دستورالعمل front_controller ادغام ، صفحه شروع به هدایت بی نهایت است.

وزارت دفاع در reviewpost.com یافت می شود. اکثر کدهای / طراحی در photopost طرفدار است.

kamilkurczak
03-04-11, 09:58
لطفا این مراحل یک :

در مرحله دوم ، لطفا به من آدرس را به صفحه خود را با این وزارت دفاع. من آن را بررسی کنید.
آیا از این وزارت دفاع رایگان یا نه؟ در صورت آزاد -- لطفا به یک URL به بسته از این وزارت دفاع.

moman
05-04-11, 08:12
نه ، این آزاد نیست ، اما طراحی عاقلانه آن را با استفاده از بخش مدیریت همان photopost.

من چک و دوباره آن را به نظر می رسد مثل من نیاز به htaccess تغییر نام دهید ریشه برای تغییر نیز است. به خاطر داشته باشید که من سعی کردم همه از این قبل از اینکه به فایده ای نداشت ، اما من دوباره سعی خواهد کرد که هنگامی که من به برخی از هم بیشتر رایگان.

هر گونه مسائل مشترک دیگر با ادغام photopost شما ممکن است خود نداند؟

kamilkurczak
06-04-11, 19:12
من به دنبال راه حل برای شما است. اگر شما هر گونه ایده و اطلاعات ، لطفا اینجا -- helpfully خواهد شد

moman
09-07-11, 00:09
خوب ، من این یکی بالاخره نمیفهمد. من کمی از دستورالعمل های ارسال شده در منحرف ، اما آن را مانند یک جذابیت کار می کردم :

1. افزودن این به htaccess تغییر نام دهید :

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]

2. این فراخوانی تابع اضافه شده به پایان اعدام reviewpost :

if(@include_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php'))
{
vbet_global_complete($output);
}

3. ویرایش vbenterprisetranslator_functions_redirect.php و معلول برای تغییر مسیر دایرکتوری های سفارشی :

foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
{
$folder = trim($folder);
if (stripos($url, $folder) !== false)
{
return;
}

}

4. / به / lensreviews تغییر / DA / lensreviews / DA / ، و به رفع URL های موافق با پرچم

اضافه شده تابع زیر را به نسل URL :

function vbet_externalConsensus($address, $language)
{
global $vbulletin;
foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
{
$folder = trim($folder);
if (stripos($address, $folder) !== false)
{
$address = str_replace(array('/forums/',"/{$_REQUEST['language']}/"),array('/','/'), $address);
return str_replace("/$folder/","/$folder/$language/", $address);
}
}

return false;
}

است که احتمالا راه هوشمندانه تر برای انجام # 4 وجود دارد ، اما این کار کرده! من بسیار خوشحالم ، به عنوان بخش بررسی دریافت تقریبا 1،000،000 از pageviews ماه و ترجمه خواهد شد بازدید کنندگان و حتی بیشتر رانندگی.

DEMO : Anmeldelser PENTAX -- PENTAX لنز Anmeldelser OG omfattende پایگاه داده (http://www.pentaxforums.com/lensreviews/da/)

vBET
09-07-11, 21:39
شما پس از مدت زمان طولانی برای موضوع که به عنوان حل مشخص شده بود پاسخ. نمی دانستم که موضوع هنوز در. آیا شما نیاز به کمک بیشتر اینجا کلیک کنید و یا آن را در نهایت حل؟ :)

moman
10-07-11, 21:26
من در نهایت آن را نمیفهمد! اما ممکن است که ارزش آن را برای ساخت این نوع از ادغام ساده تر در نسخه های آینده فعال تصدی ، من سعی کردم تمام تغییرات htaccess در پرسش و پاسخ و آن را کار نمی کند.

در حال حاضر ، URL خود را در تاپیک های انجمن / انجمن ها / {کد زبان} / محتوا است. برای پوشه ها در خارج از شاخه اصلی ، همان باید باشد (یعنی / گالری / {کد زبان} / به جای / {کد langauge} / گالری /) به دلیل آن را تغییرات مورد نیاز htaccess تغییر نام دهید تا حد زیادی ساده و ایجاد یکپارچه سازی بسیار ساده تر ، به ویژه هنگامی که وزارت دفاع در حال حاضر تماس global_complete (در این مورد من با اشاره به نشانه طرفدار).

vBET
11-07-11, 01:57
لطفا برای باز کردن درخواست از ویژگی های جدیدی را برای آن :) من می بینم که چگونه آن را خواهد ساخت ادغام چنین آسان تر -- آن را نیاز به تغییر در فایل htaccess اصلی نیست -- تنها در یکی از دایرکتوری وزارت دفاع..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations