PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فقط گوگل هشدار دهنده و برچسب ها

tsak76
06-02-11, 18:49
من تو را دیدم هشدار دهنده ابزار وب مستر در گوگل که URL های من بیش از حد بسیاری از است. بنابراین من را تشکیل می robots.txt برای متوقف کردن همه صفحات ترجمه شده از نمایه شده است. هیچ راهی وجود دارد من می توانم فقط ترجمه صفحات TAG از آنجایی که آنها دارای مهم ترین کلمات کلیدی؟

kamilkurczak
07-02-11, 11:16
میهمان گرامی ،
راست ، سعی کنید به استفاده از فایل robots.txt -- باید به کمک.
درباره برچسب ها -- می تواند آن را به شما توضیح دهد چرا که در حال حاضر من نمی فهمم.

tsak76
07-02-11, 23:52
ι تمام / انجمن / EN / انجمن / د و غیره از روبات های TXT مسدود شده

اما من می خواهم به صفحه اول تنها صفحات تگ برای همه ترجمه ها. چگونه به انجام این کار را با نام robots.txt

kamilkurczak
08-02-11, 14:33
OK من درک می کنم ، بنابراین من سعی خواهد کرد برای پیدا کردن برخی اطلاعات در مورد این نام robots.txt

اگر شما همه صفحات ترجمه شده توسط فایل robots.txt بلوک و اضافه کردن متا تگ خود را به عنوان مثال : <metaname="robots" content="index، follow"> در هدر شما؟

در اینجا شما باید تمام نمونه هایی که چگونه به استفاده از تگ های متا با ربات.
http://www.seoconsultants.com/meta-tags/robots/

tsak76
08-02-11, 19:58
NO من می خواهم برای جلوگیری از همه ترجمه انجمن سابق / / د

اما برای اجازه دادن به نمایه سازی تمام صفحات ترجمه تگ / / د / برچسب ها

من می خواهم فقط تگ برای ترجمه هیچ چیز دیگری نمایه

kamilkurczak
11-02-11, 12:59
لطفا توجه داشته باشید که اگر صفحه به عنوان مثال انجمن / JA شما مسدود / شما همچنین مسدود کردن URL های موافق با همه با / جعفر / داخل.

سعی کنید به استفاده از متا تگ

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1