PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مسائل مربوط به فعال تصدی -- پرس و جو آرام / موضوع آپاچی.

contemptx
12-01-11, 19:55
سلام ،

من شده اند با استفاده از فعال تصدی برای مدتی در حال حاضر ، و همه چیز به خوبی کار کرده است ،

با این حال اخیرا به دلیل افزایش سطح ترافیک ، فعال تصدی با استفاده از 2 -- 300 اتصالات خروجی ،

این باعث بسیاری از پرس و جو ها به کندی اجرا می شود ، و همچنین باعث آپاچی ضربه حداکثر تعداد آن از موضوعات است.

که در حال حاضر تا 256 تنظیم شده (که به راحتی باید مسئولیت رسیدگی به چیزی شبیه به 10 میلیون بازدید کننده در روز و ترافیک من که زیاد نیست).

سایت من است : cardshare.tv

من به اندازه کافی قدرتمند سرور (دو چهار هسته ، 24gig قوچ و غیره.)

بار بر روی سرور بسیار پایین است ، بنابراین نه یک موضوع مربوط به بار.

IM در حال اجرا اصلی 3.8.x

من نیز فعال مهمان کش کامل و نصب موارد کش دیگر مانند VB بهینه سازی و memcache را فعال کنید.

-

سلام ، پس از پیام قبلی من ،

من فقط متوجه خطا در ابزار فعال تصدی --> جارو کش در admincp وجود دارد.

من فکر می کنم این مربوط به اسکریپت یا به تشخیص من ADMIN / وزارت دفاع مدیره (به عنوان مثال سخت کدگذاری) تغییر نام داد و یا آنها مجوز؟

هشدار : require_once ([مسیر] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require - بار] : موفق به باز کردن جریان : هیچ فایل یا دایرکتوری در [راه] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933) : eval در تابع () ' کد D در خط 9

کشنده خطا : require_once () [function.require] : شکست در باز کردن مورد نیاز '/ صفحه اصلی / cardsh / public_html هاست / انجمن / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path و ='.:/ USR / معاونت / PHP : / USR / محلی / معاونت / PHP) در / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933) : eval در تابع () 'کد D در خط 9

من نیز غیر فعال مهمان کش کامل که در حال حاضر به نظر می رسد انجام این کار سخت تر نسبت به خوب است.

contemptx
13-01-11, 00:19
بروز رسانی :

من مدیریت برای بهینه سازی سایت و چند چیز که rectifyed چیز ، بنابراین همه چیز در حال اجرا هستند خوب در حال حاضر نصب شده است.

با این حال خطا ذکر شده مبنی بر به راه خطا سخت رمزی هنوز وجود دارد.

همچنین من فکر می کنم که شاید آهسته نمایش داده شد امیدوارم می تواند بیشتر در آینده بهینه سازی شده است.

mario06
13-01-11, 07:04
فقط خاموش فعال تصدی و تنظیم مجدد سرور خود ، نگه داشتن برای چند روز فعال تصدی خاموش و اگر انجمن خود را سریع تر است.

kamilkurczak
13-01-11, 11:17
من لیستی از نکات برای شما -- لطفا : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

در مورد این مشکل دوم چطور؟ من می توانم آن را در فروم تست من تکثیر نیست بنابراین می تواند به شما توضیح دهید که آنچه که من باید تغییر (anme folrum / پوشه و غیره؟)

contemptx
13-01-11, 21:05
نام پوشه admincp و modcp و در config.php را

kamilkurczak
14-01-11, 10:06
خوب ، پس من آن را امروز تست من سعی می کنم برای ایجاد برخی از نتیجه گیری. تشکر

kamilkurczak
14-01-11, 12:00
آیا شما استفاده از forder admincp با نام دیگر و یا نه؟ آیا شما تغییر نام این پوشه را فقط در config.php را یا نام پوشه واقعی بیش از حد؟
اگر جواب مثبت است -- سعی کنید برای کپی کردن تمام فایل ها از پوشه آپلود / admincp فعال تصدی را به پوشه ی جدید خود را.

contemptx
19-01-11, 11:00
بله admincp است به نام چیزی شبیه به : HGUYFhghg78556FJF
در config.php را به روز رسانی شده است

من نیز ساخته شده حاصل کنید که برای آپلود هر گونه فایل های فعال تصدی / admincp رفت و به تغییر نام پوشه admincp.

پوشه admincp من تغییر کرده است چون قبل از نصب فعال تصدی.

kamilkurczak
19-01-11, 11:06
بنابراین سعی کنید این راه حل -- http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1354-cachecleaner.html # post6876
اکنون باید کار :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1