PDA

مشاهده نسخه کامل : حل انجمن در حال حاضر مرده در حال حاضر

mcattem
27-12-10, 07:43
سلام

من در حال حاضر نصب شده ولی نمی توانم Login به admincp من در شاهرود و انجمن در حال حاضر مرده است

آنچه من هم اکنون به انجام

mateuszr
27-12-10, 08:59
آیا می توانید شرح آن را دقیق تر؟ من انجمن شما را بازدید کرده اید و آن را در راه عادی نمایش.. اما ترجمه به نظر می رسد به کار کند.
آیا شما هر چیزی را که ساخته شده است که موضوع؟ هر گونه تغییر ، تنظیمات؟

mcattem
27-12-10, 12:21
بدون من نه تنها instaal نرم افزار و richt دور آن را مانند آن بود

من فقط صفحات خالی و canot ورود به admincp من را ببینید دیگر

بنابراین نمی دانید چه باید بکنید

mateuszr
27-12-10, 12:33
اما وقتی که آن اتفاق می افتد؟ شما معنی این --> http://www.ajsharez.net/forum؟ من می توانید این صفحه را به طور معمول مراجعه کنید...

mcattem
27-12-10, 12:43
منم به انجمن ، اما همه سفید است و نشانی admincp ، ورود به سایت T

mcattem
27-12-10, 12:53
هنگامی که آن را با فایرفاکس باز کنم من می توانم هر چیزی طبیعی است ، اما با اکسپلورر نه

mcattem
27-12-10, 13:04
سلام

در حال اجرا خود را در حال حاضر

با این نسخهها کار با فایرفاکس و اکسپلورر

mateuszr
27-12-10, 13:32
باید چیزی را با مرورگر خود شده اند) اما در حال حاضر کار می کند ، OK

mcattem
27-12-10, 13:40
با تشکر به هر حال تکرار خود را هنگامی که شما به من گفت که شما می توانید از سایت به عنوان نقل قول طبیعی چرا من tryed فایرفاکس

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1