PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود زبان ها

jorgejgm
21-11-09, 22:07
میهمان گرامی ، من فقط 3 زبان برای کاربران فعال اما من می خواهم از موتورهای جستجو در دسترس هستند به همه زبان ها. ¿من می توانم به 3 زبان در دسترس کاربران و 52 برای موتور های جستجو؟ داشته باشد. من پیدا کرده اند که زبان بر روی پرچم فعال نشده کار نمی کند. به عنوان مثال : من را فعال کنید انگلیسی ، کاتالان و گالیسیایی forum.com / EN forum.com / CA forum.com / گرم و آثار است. اما من forum.com / انتخاب forum.com / آن forum.com / *.* ادامه در حال اجرا در پس زمینه مانند. متشکرم.

vBET
21-11-09, 23:48
در حال حاضر ناتوان پرچم به این معنی است ترجمه ناتوان کننده در این زبان است. این است که امن انجمن خود را در برابر درخواست به ترجمه که نمی باید اتفاق می افتد چرا که شما پرچم را ندارند ، اما کسی که می تواند URL به صورت دستی تنظیم.

لطفا توضیح نفع داشتن همه ترجمه ها موجود است ، اما محدود کردن این کار را برای کاربران؟ در حال حاضر در نظر ما ، این می تواند برخی از کاربران به اشتباه. به خصوص کسانی که به انجمن ترجمه شما آمد ، خواندن است که شما حمایت جامعه چند زبان ، را ثبت و پس از آن به نظر می رسد که آنها نمی توانند به زبان خود نوشتن...

لطفا ما را متقاعد کند که آن را ایده خوبی است در برخی شرایط ، که ما شاهد هستیم در حال حاضر. اگر آن را با کمال مسرت از امکان چنین ، اضافه کردن ، اما اگر نه ، سپس با اضافه کردن گزینه های بیشتری استفاده می شود که خوب است برای محصول نیست.

jorgejgm
22-11-09, 09:08
سلام، من می خواهم به 3 دلیل من: انجمن My مانند بسیاری دیگر به یک کشور بشود، در کشور من 4 زبان استفاده می شود و که من را فعال کنید. انجمن My است برای حالت مشارکت خارجی است، اما به حالت پرس و مفید نیست. به عنوان مثال، با استفاده از گزینه های: تغییر مسیر به زبان کاربر را به بازدید کننده خارجی می تواند کل انجمن در زبان شما داشته باشد. مزایای این خواهد بود: بهبود زمان لود صفحه (52 زبان relantizan صفحه) بصری بهترین راه حل برای بسیاری از کاربران من (از 52 زبان، گذشت 4 پیگیری اما واقعا همه در دسترس است) تمامی احتمالات تشکر از زبانهای دیگر ادامه موجود (52 زبان و نمایه سازی در موتورهای جستجو). من فکر می کنم مزایای بسیاری ؛) هستند

vBET
22-11-09, 16:55
بله. دانستن نقطه نظر خود را از ما می توانیم بگویم -- این واقعا بزرگ ایده است :) و ما می خواهیم به شما برای آوردن توجه ما را به این موضوع تشکر. ما به سادگی آن را قبل از تحقق نیست.

اضافه شده در لیست TODO ، و باید در نسخه بعدی شامل :)

jorgejgm
22-11-09, 18:23
من امیدوارم که نسخه های جدید که با بی صبری : D

vBET
16-12-09, 02:54
پیاده سازی -- در 3.3.0 عبارتند از :)

jorgejgm
16-12-09, 16:23

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1