PDA

مشاهده نسخه کامل : حل رفتن به پست جدید

scottct1
07-12-10, 16:17
من در حال اجرا اصلی 4.1 PL2 و داشتن یک مسئله که در آن رفتن به اولین پست خوانده نشده کار نمی کند.

من گفته شده است که شما از دیدن این نیز در فروم آزمون خود را و به ارائه گزارش اشکال در اینجا تا من انجام این کار می.

همه چیز در حال حاضر در حال اجرا خوب است.

با تشکر از شما برای یک برنامه بزرگ.

kamilkurczak
07-12-10, 17:18
OK تایید شده است. من می توانم آن را در فروم تست ما تولید کنند. خواهد شد و در منتقدان بعدی ثابت و گنجانده شده است.

برای این اطلاعات است.

scottct1
08-12-10, 20:39
هر گونه Long در تاریخ چه مدت این است که رفتن به برداشتن؟ کاربران من در مورد به من بکشند.

با تشکر از شما

kamilkurczak
09-12-10, 10:29
حل شده است.
آیا تائید می کنید؟ اکنون باید در فروم شما کار می کنند.

تعمیر سریع :
1. ویرایش و ایجاد یک کپی از این فایل :

vbenterprisetranslator_seo.php
2. پیدا کردن این خط :

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
4. و جایگزین با این خط :

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
5. ذخیره فایل
6. تست کنید.

در حال حاضر بر روی سرور خود انجام می شود. آیا تائید می کنید؟

این راه حل خواهد بود در منتقدان بعدی گنجانده شده است.

scottct1
12-12-10, 11:25
این مشکل این است که هنوز هم حل نشده است.

من ممکن است باید از این وزارت دفاع را از روی سایت خودم تهیه کنم حذف کرده و درخواست بازپرداخت. : (

در اینجا است که چه اتفاق می افتد.

رفتن به اولین پست جدید "کار نمی کند

mateuszr
13-12-10, 11:43
شما گزارش این مسئله چندین بار ، بنابراین در این مورد تایید یکی از لطفا.

kamilkurczak
16-12-10, 14:29
لطفا ادامه در مورد موضوع با پست جدید در جستجوی در اینجا :

برو به پست جدید برای اولین بار در این انجمن (و نه جستجو) حل شده است

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1