PDA

مشاهده نسخه کامل : حل آیا نیازمند کمک / نظر شما در مورد مشکل پشتیبان

dacho
23-11-10, 17:09
من را به پشتیبان گیری روزانه از پایگاه داده
من را mysqldump به طور منظم است.
وقتی که من از طریق دستور بازگرداندن -- مای dbname <filetorestore.sql
گمشده جداول ترجمه زبان
(اتفاقا ، بدون پیغام خطا پس از بازسازی به پایان رسید)

این فقط یک ترجمه جداول سیستم ایجاد

چگونه می توانم به شما پیشنهاد برای حل این؟

مرد راه Systeme من همچنین گفت که او جداول حاوی زمینه لکه را دوست ندارد (فیلد باید اجتناب کنند ، می شود -- با توجه به افکار)

mateuszr
25-11-10, 10:42
میهمان گرامی ،

3 جداول کش برای هر زبان استفاده می کنیم برای به حداقل رساندن استفاده از فیلدهای متنی طولانی است. با این وجود ، اگر متون گسترده هستند ، ما باید آنها را در حافظه پنهان در راه است که ذخیره ، اما این عزیزان کوتاه در ستون ها به طور کامل نمایه ذخیره می شود.

اگر ما در مورد مسئله شما را صحبت می کنید ، ما دقیقا نمی دانند ، چیزی که شما معنی.. اولین بار نوشتن ، که جداول ترجمه گم شده ، و دیگری هم -- هیچ چیز وجود دارد اما این جداول ایجاد. آیا می توانید شرح آن را یک بار دیگر؟
به هر حال ، هر چه که باشد ، من پیشنهاد می کنم در فایل پشتیبان نگاه کنید و بررسی کنید ، اگر این عناصر ساخته نشده پس از پشتیبان گیری استفاده شود و یا ، به طور تصادفی ، آنها در طول فرآیند تهیه پشتیبان برداشته است ، اما ایجاد دوباره ، هنگامی که آن را انجام داده است.

dacho
25-11-10, 20:05
سعی خودم را در نقاط و توضیح مشکل من ایجاد پشتیبان گیری به صورت خودکار یک بار در روز در راه من ایجاد نسخه پشتیبان تهیه می باشد: به طور منظم mysqldump زمانی که من بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه: خروجی زیر dbname <filetorestore.sql
מסיבה כלשהי הגיבוי ללא טבלאות שנוצרו עם Vbet

נ.ב.
אני לא מקבל שגיאה ב phpMyAdmin

kamilkurczak
27-11-10, 14:00
میهمان گرامی ،
این موضوع فعال تصدی نمی باشد ، زیرا تهیه پشتیبان و بازیابی تنها با خروجی زیر ساخته شده ، فعال تصدی نیست.
لطفا سعی کنید برای تعمیر جداول پایگاه داده خود را با admincp -> تعمیر و نگهداری> تعمیرات / جداول بهینه سازی شاید جداول در نسخه پشتیبان تهیه نمی کند چرا که آنها صدمه دیده است. لطفا سعی کنید آن را.

ثانیا ، لطفا دستورات نسخه پشتیبان تهیه کنید ، شاید شما باید برخی از محدودیت. شاید فقط برای یک نسخه پشتیبان تهیه جدول در موتور InnoDB شما می سازد.
فعال تصدی استفاده از جداول در موتور myisam.

ما نمی توانیم به شما یک راه حل به من بدهید چگونه آن را برطرف چرا که این موضوع فعال تصدی نیست.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1