PDA

مشاهده نسخه کامل : حل Geting خطا از سیستم من

dacho
23-11-10, 12:58
شروع از شب گذشته ، من بسیاری از پیام های خطا مربوط به ترجمه ایمیل به تعداد زیادی از پیام ها ، به عنوان مثال :

خطای پایگاه داده را در تالار گفتگو vBulletin 4.0.8 :

نامعتبر SQL :
INSERT چشم پوشی به vbenterprisetranslator_cache_short_ca (originaltext ، ترجمه ، SERIE) ارزش ('ישנם 70 תגיות נפוצות לנושא' ، 'سلام در هکتار 70 temes etiquetes comuns' ، 12905101640061) ، ('חיפוש לפי תגית' ،' Cerca در etiquetes '، 12905101640061) ( תגיות' חיפוש ، 'لس etiquetes د cerca' ، 12905101640061) ؛

خروجی زیر خطا : فایل نادرست کلیدی برای میز '. / forums_rstr / vbenterprisetranslator_cache_short_ca.MYI' ؛ سعی کنید به آن را تعمیر
شماره اشتباه : 126
درخواست عضویت : سه شنبه ، 23 نوامبر 2010 @ 1:02:43 PM
خطا در تاریخ : سه شنبه ، 23 نوامبر 2010 @ 1:02:44 PM
فیلمنامه : Etiquetes -- صفحه اصلی انجمن ها فهرست (http://www.dacho.co.il/ca/tags.php)

یا

خطای پایگاه داده را در تالار گفتگو vBulletin 4.0.8 :

نامعتبر SQL :
INSERT چشم پوشی به vbenterprisetranslator_cache_short_ca (originaltext ، ترجمه ، SERIE) ارزش ('84، 213' ، '84213 ، 12905094268966) ؛

خروجی زیر خطا : فایل نادرست کلیدی برای میز '. / forums_rstr / vbenterprisetranslator_cache_short_ca.MYI' ؛ سعی کنید به آن را تعمیر
شماره اشتباه : 126
تاریخ درخواست : سه شنبه ، 23 نوامبر 2010 @ 00:50:26 PM
خطا در تاریخ : سه شنبه ، 23 نوامبر 2010 @ 0:50:27 PM
فیلمنامه : بازی | بازی | انجمن Desenvolupat در صفحه اصلی (http://www.dacho.co.il/ca/forumdisplay.php/450-Sims-The-Sims)

موضوع منتقل شد به بخش عیب یابی

mateuszr
23-11-10, 14:16
سعی کنید به تعمیر جداول در AdminCP :

ADMIN CP --> تعمیر و نگهداری --> تعمیرات / بهینه سازی جداول
جداول را انتخاب کنید ، که در آن خطا ظاهر می شود ، سپس به انتهای لیست بروید ، فعال کردن جداول تعمیر "و" بهینه سازی جداول "بدون کنترل ترک ، سپس' ادامه 'و منتظر
من به شما توصیه به تهیه پشتیبان از پایگاه داده خود را قبل از آن عمل ، در صورت امکان.. فقط در مورد.)

dacho
23-11-10, 16:58
سلام mateuszr
من آن را قبل از اینکه ارسال کنم مشکل اینجا

mateuszr
24-11-10, 11:57
موضوع های مشابه بر روی انجمن اصلی گزارش شده بود ، و در اینجا توصیه :

شما ممکن است نیاز به بیش از یک بار آن را اجرا کنید تا ثابت تمام اشتباهات :

ADMIN CP --> تعمیر و نگهداری --> تعمیرات / جداول بهینه سازی --> انتخاب همه --> ادامه

اگر شما می توانید CP مدیر دسترسی پیدا کنید شما همچنین می توانید سپس phpMyAdmin را برای تعمیر از جداول استفاده کنید.

اگر قابلیت تعمیر در CP مدیر کمکی نمی کند ، و سپس شما همچنین می توانید سعی کنید آن را در پوسته تعمیر. اگر شما دسترسی shell به سرور و سپس ورود به اعلان مای با این دستور را امتحان کنید :

mysql -uusername -ppassword databasename

سپس با اجرای این دستور خروجی زیر را در اعلان :

REPAIR TABLE vbenterprisetranslator_cache_short_ca;

اگر ترمیم با شکست مواجه سپس اغلب اعلان خروجی زیر را به پیغام خطا اضافی / کدهای خطا که می تواند نشان دهد چه چیزی اشتباه است. به عنوان مثال ، ممکن است پارتیشن خود را مای کامل و یا مشکل با مجوز های دسترسی فایل وجود دارد. کدهای خطا معمولا چیزهای شبیه به آن را نشان می دهد.

باید تمام این روش ها را بالا شکست ، این دستورالعمل را برای روش های موجود برای تعمیر پایگاه داده : خروجی زیر : : : : (http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/repair.html)

mateuszr
29-11-10, 16:25
آیا این موضوع هنوز هم رخ می دهد؟

kamilkurczak
07-12-10, 10:36
هیچ پاسخ -- حل. اگر نمی نوشتن در اینجا و من این موضوع را دوباره باز کردن.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1