PDA

مشاهده نسخه کامل : حل $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown محل سکونت

MicroHellas
14-11-10, 06:49
میهمان گرامی ،

دلار vbenterprisetranslatorflagsdropdown در حال کار تنها در نوار پیمایش؟ چرا من نمی تواند آن را در نوار بالا و پایین صفحه به عنوان جایگزینی برای کد vB droplist زبان مادری کار؟

ماریا

mateuszr
15-11-10, 09:42
سلام :)

آیا شما سعی می کنید گزینه "سفارشی" در مدیریت CP -> فعال تصدی -> پرچم ها و با توجه به توضیحات :

اگر به شما در تنظیم سفارشی ، و سپس شما باید پرچم دستی با اضافه کردن دلار vbenterprisetranslatorflagsdropdown به محل مناسب در قالب نوار پیمایش مجموعه.
قرار دادن تغییرات مناسب را در قالب نوار پیمایش در مدیر سبک؟

MicroHellas
16-11-10, 08:39
سلام :)

آیا شما سعی می کنید گزینه "سفارشی" در مدیریت CP -> فعال تصدی -> پرچم ها و با توجه به توضیحات :

قرار دادن تغییرات مناسب را در قالب نوار پیمایش در مدیر سبک؟

همانطور که به سوالات من می گوید : "تنها جایی که من می توانم به آن اضافه کردن نوار پیمایش است"؟ در آثار نوار پیمایش. من آن را می دانم. اما من می خواهم به آن را در نوار بالا و پایین صفحه که در آن vBullatin در واقع تا به droplist برای زبان در دسترس قرار. ندیده اصلی آن را در نوار پیمایش : سرد :

mateuszr
16-11-10, 12:30
با عرض پوزش ، آن را نمی خواند با دقت :)
HM.. به هر حال ، من واقعا آن را دریافت کند.. انجمن خود را بازدید کرده اید و آن droplist را در نوار بالا و پایین صفحه و ترجمه خوب با 25 زبان تنظیم کرده اید به نظر می رسد

mateuszr
18-11-10, 10:27
هیچ پاسخ برای برخی از زمان ، بنابراین من معتقدم که این موضوع در حال حاضر حل شده است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1