PDA

مشاهده نسخه کامل : حل هر کسی می دانم که چرا تمام صفحات انگلیسی من messed تا اما ترجمه کار می کنند؟

dgparent
26-10-10, 20:07
من تا به حال به روز رسانی به بایگانی 3.5 و آخرین فعال تصدی در حال حاضر صفحات انگلیسی من همه messed تا اما ترجمه به خوبی کار می؟ به نظر می رسد ممکن است آن را با CSS یا چیزی است که من در از دست دادن هستم.

dgparent
26-10-10, 21:00
هنگامی که شما به site.com / انجمن / صفحه خالی است اما من این کار را در htaccess تغییر نام دهید من

تغییر مسیر 301 webscutest.com / انجمن / فایل index.php webscutest.com / انجمن /
تغییر مسیر 301 webscutest.com / انجمن webscutest.com / انجمن /
٪ RewriteCond {HTTP_HOST} ^ WWW \\. webscutest \\. com
RewriteRule به (.*) http://www.webscutest.com/forum/ $ 1 [L ، R = 301]

بنابراین کاربران از داشتن یک زمان سخت پیدا کردن انجمن

kamilkurczak
26-10-10, 21:46
من تا به حال به روز رسانی به بایگانی 3.5 و آخرین فعال تصدی در حال حاضر صفحات انگلیسی من همه messed تا اما ترجمه به خوبی کار می؟ به نظر می رسد ممکن است آن را با CSS یا چیزی است که من در از دست دادن هستم.

میهمان گرامی ،
من در مورد که در یکی دیگر از موضوع خود را نوشت. اگر شما غیر فعال کردن می باشد به شما خواهد شد ، سبک خوب و طبیعی داشته باشد. آن را امتحان کنید.
بنابراین این مسئله باشد. درباره آن را به پشتیبانی بایگانی نوشتن.

dgparent
26-10-10, 21:52
بله من می دانم ، اما آنها پاسخ دهد و من فکر کردم اینجا کسی که دیده می شود این مشکل

kamilkurczak
26-10-10, 21:55
آیا شما استفاده از برخی از کش؟ اما نه فعال تصدی کش -- از وزارت دفاع های مختلف؟ شاید کش های vB؟ اگر جواب مثبت است -- سعی کنید آن را روشن.
ویرایش :
همانطور که من دیدن سایت انجمن های اصلی خود را در حال حاضر در کار است.

dgparent
26-10-10, 22:03
حق ، اما هیچ یک از صفحات انگلیسی کار می کنند یک بار شما را بر روی یک پست کلیک کنید برای خواندن

vBET
27-10-10, 01:45
سلام.

همانطور که من در فروم خود را تمام متن در موضوعات در رنگ سفید بر روی زمینه سفید ساخته شده است. این است همان را برای صفحات ترجمه شده و ترجمه نشده است است. این تحت اپرا می باشد. هنگامی که من به دنبال تحت فایرفاکس OK برای صفحه ترجمه شده و غلط از آن است که برای ترجمه نشده (دوباره متن به رنگ سفید است).
آنگونه که من با استفاده از اتش افروز تحت فایرفاکس را به صفحات ترجمه نشده است شما بسیار کمتر سبک CSS. گمان می کنم که برخی از فایل CSS و سپس در تمام استفاده نمی شود.

کمیل -- لطفا بررسی کنید URL برای فایل های CSS در آن صفحه است. این است همه چیز در مورد سبک. محتوای کامل است در خروجی است.

-- اول از همه -- آن را بررسی می شد آن را مشکل فعال تصدی؟ آیا این موضوع به نظر می رسد هنگامی که فعال تصدی به طور کامل غیر فعال (منظور من از کار افتاده در CP مدیریت ، htaccess تغییر نام دهید و فایل بایگانی)؟

vBET
27-10-10, 01:49
من فکر می کنم این است که علت صدور :

<base href="../http://www.webscutest.com/forum/" />

همانطور که می بینید مسیر اشتباه در پایه وجود دارد.

و این است که برای صفحه ترجمه شده :

<base href="http://www.webscutest.com/forum/" />
<base href="/forum/pl/../http://www.webscutest.com/forum/" />

است که چرا از آن است کار بر روی برخی از broewsers و در برخی (برخی را به پایه اول ، برخی از تاریخ و زمان آخرین).

dgparent
27-10-10, 01:53
هر ایده چگونه به تعمیر؟ کجا شما می بینید که؟

vBET
27-10-10, 01:57
شما می توانید آن را در صفحه منبع خود را پیدا کنید.

لطفا به مقدار دقیق URL پارامتر اصلی انجمن بگویید آنچه که در فروم خود را.
کمیل -- اگر مقدار خواهد بود اشکالی ندارد لطفا به دنبال راه حل در serwer مشتری -- دانستن علت آن را باید به سرعت به حل (برای اولین بار پیدا کردن آن مشکل فعال تصدی در تمام).
من 3 در شب در حال حاضر با عرض پوزش ، اما کمیل بر روی این موضوع را بیشتر در صبح کار می کنند :)

dgparent
27-10-10, 02:00
این از adminpanel VB

URL انجمن
آدرس انجمن خود را.
توجه : اضافه کردن یک علامت نیست. ('/')

vBET
27-10-10, 02:18
اصلی تغییر آدرس خود وارد کنید و opaqued آن. لطفا دوباره آن را در داخل کدهای BB CODE را -- ما مقدار دقیق این پارامتر را در فروم خود را بدانند.

dgparent
27-10-10, 02:20
اضافه اضافی : در URL

http://www.webscutest.com/forum

vBET
27-10-10, 02:29
من نمی دانم چرا آن را سخت تر... من آن را اصلاح -- من باید تایید مطمئن باشید -- لطفا نگاه در پست قبلی خود را تایید می کند و آن مقدار دقیق است؟

اگر بله پس از آن صحیح است -- در این مورد لطفا گسل فعال تصدی در همه -- غیر فعال کردن فعال تصدی به طور کامل :
1. غیر فعال کردن آن را در CP مدیر
2. نظر قواعد فعال تصدی در haccess
3. کپی واقعی 2 تغییر فایل های بایگانی و آن را اصلی از بسته باشد زیر پا بگذارند.

اگر مشکل هنوز هم پس از ناتوان وجود دارد ، سپس آن را به گسل فعال تصدی نمی باشد و ما می توانیم شما را با موضوعی است که توسط فعال تصدی نه ایجاد می شود کمک کند.

اگر مشکل از بین می رود پس از ناتوان ، سپس خنثیسازی تغییرات و دادن اطلاعات کمیل در مورد آن -- او را بررسی و حل آن را در محل.

kamilkurczak
27-10-10, 08:05
میهمان گرامی ،
من همه مراحل از پست میشل (پست قبلی) ساخته شده است و این مسئله هنوز هم وجود دارد (حتی زمانی که فعال تصدی غیر فعال کردن).
من نوشت -- این است و نه موضوع فعال تصدی ، احتمالا باشد. فقط به پشتیبانی بایگانی نوشتن.
از طرف ما که تمام است. حل

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1