PDA

مشاهده نسخه کامل : حل هنگامی که کش را پاک من دریافت می کنم برخی از اشتباهات

dgparent
26-10-10, 19:33
در بالای صفحه اصلی

هشدار : نوع غیرقانونی افست در isset یا خالی در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_lang.php بر روی خط 107

هشدار : نوع غیرقانونی افست در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_lang.php بر روی خط 109

هشدار : نوع غیرقانونی افست در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_lang.php بر روی خط 114

moman
27-10-10, 02:22
آیا شما روشن کش با استفاده از پنل مدیریت اسکریپت؟ این اخطار به پرتاب زمانی که یک کلید آرایه تنظیم نشده است.

kamilkurczak
27-10-10, 14:37
میهمان گرامی ،
من آن را چک شده و این هشدار از این تابع :
vbet_useCache
به طور معمول ما به این تابع پاس تنها یک elenent -- برای مثال 'PL'
اما پس از تمیز کردن کش -- این آرایه است ، اما آرایه را می توان یک کلید برای جدول.
در حال حاضر ما در حال کار بر روی راه حل برای شما است.

kamilkurczak
27-10-10, 16:17
میهمان گرامی ،
همانطور که من در پست قبلی نوشت -- ما می دانیم که در آن به مساله هستند ولی ما باید اصلاح در مناطق محدودی در فایل.
ما این corections ، اما از آن خواهد شد در منتقدان بعدی گنجانده شده است.

من راه حل شما را به مخفی کردن این "هشدار" ، که تنها :
1. ویرایش ریشه انجمن / شامل فایل / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
2. پیدا کردن و اظهار نظر :

define('VBET_USE_CACHE_FOR_ACTUAL', vbet_useCache($_REQUEST['language']));
3. رب پس از آن :

define('VBET_USE_CACHE_FOR_ACTUAL', @vbet_useCache($_REQUEST['language']));
4. ذخیره فایل

به یاد داشته باشید -- این یک راه حل نیست -- فقط شما می توانید این هشدار را در حال حاضر پنهان.

لطفا پس از آن بررسی سایت شما (ترجمه ها ، پیوند ها و غیره) و در اینجا تایید.
من این موضوع را به اشکالات گزارش منطقه حرکت می کند.
تایید شده و در منتقدان بعدی را ثابت خواهد شد.

kamilkurczak
28-10-10, 09:37
انجام می شود. من ویرایش دو فعال تصدی files.it includet در منتقدان بعدی.
:)

scottct1
12-12-10, 11:30
در حالی که آن را پنهان هشدارهای آن را ندارد این مسئله درست نیست به عنوان کش پاک نیست.

mateuszr
13-12-10, 10:58
به یاد داشته باشید -- این یک راه حل نیست -- شما می توانید این هشدارها در حال حاضر عدم
این هشدار نمایش داده می شود ، به خاطر تنظیمات سرور شما مجموعه را به آنها نمایش داده شده است.
ما آماده یک راه حل برای این مسئله است ، اما در نسخه بعدی اعمال خواهد شد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1