PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پیام خطا در ارتقا

simit patel
16-11-09, 17:46
میهمان گرامی ،

من در حال حاضر فعال تصدی 2.21 حال اجرا بر روی سایت خودم تهیه کنم با اصلی 3.8.1 و 3.3.2 می باشد. من رفتم برای ارتقا به فعال تصدی 3.12. من از تمام فایل ها را به بازنویسی موجود آپلود شده. سپس به admincp محصول به آپلود. با این حال ، زمانی که من به admincp رفت ، من پیغام خطا زیر :

آیا می توانم vbseo_thread_seotitle () در / home / USER دایرکتوری / public_html هاست redeclare / شامل / functions_vbseo_createurl.php در خط 38

بنابراین من نمی توانستم وارد admincp محصول به آپلود.

من به 2.21 فایل های فعال تصدی در حال حاضر بازگشته است.

آیا می دانید که چه مشکل است؟ چگونه می توانید این پیغام خطا را حل و فصل؟

با تشکر
simit

vBET
16-11-09, 17:59
میهمان گرامی ،

من در حال حاضر فعال تصدی 2.21 حال اجرا بر روی سایت خودم تهیه کنم با اصلی 3.8.1 و 3.3.2 می باشد. من رفتم برای ارتقا به فعال تصدی 3.12. من از تمام فایل ها را به بازنویسی موجود آپلود شده. سپس به admincp محصول به آپلود. با این حال ، زمانی که من به admincp رفت ، من پیغام خطا زیر :

آیا می توانم vbseo_thread_seotitle () در / home / USER دایرکتوری / public_html هاست redeclare / شامل / functions_vbseo_createurl.php در خط 38

بنابراین من نمی توانستم وارد admincp محصول به آپلود.

من به 2.21 فایل های فعال تصدی در حال حاضر بازگشته است.

آیا می دانید که چه مشکل است؟ چگونه می توانید این پیغام خطا را حل و فصل؟

با تشکر
simit

این طبیعی است ، به دلیل این که شما یکپارچه سازی کامل انجام نمی همانطور که در کتابچه راهنمای توصیف و آن را در حال حاضر انجام شده با مشتقات جزئی (در حال حاضر مجموعه قوانین htaccess تغییر نام دهید). لطفا اینجا را ببینید :
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1