PDA

مشاهده نسخه کامل : پذیرفته تگهای عنوان در موضوعات مشابه ترجمه نشده

webmastersite
11-10-10, 15:32
متوجه شدم تاپیک های مشابه ترجمه شده ، اما عنوان او = "" بر چسب نمی باشد. : D امیدوارم که شما را در نسخه های بعدی به آن را تعمیر.

vBET
11-10-10, 17:35
آیا می توانید به آدرس اینترنتی دقیقی که در آن ما می توانیم آن را ببینید :)

webmastersite
11-10-10, 18:03
برای مثال توصیه نرم افزار (http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/25536-software-empfehlung.html) هنگامی که شما کرکره و onmouseover موضوعات مشابه عنوان باقی بماند انگلیسی.

kamilkurczak
11-10-10, 18:34
منظورتان این تگ : TITLE = "انجمن خوراک RSS"؟

webmastersite
11-10-10, 18:40
YES همه آنها. نه تنها این زمانی که ماوس خود را حرکت بیش از تاپیک های مشابه 5 لینک در پایین شما بدون ترجمه را دریافت می کنید.
Entfernen فون نرم افزار kann durcheinander anderer نرم افزار؟ لطفا به بیش از این پایین atthe خط شما را بر روی لینک با ماوس شما هنوز متن به زبان انگلیسی را ببینید می آیند.

TITLE = "انجمن خوراک RSS"؟

<a href="http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/26665-entfernen-von-software-kann-durcheinander-anderer-software.html" title="I am having problems streaming with Windows Media Player, since I upgraded from V. 9 to 10, I was wondering if it would fix thigs if I deleted all traces of the other WMP then re-downloaded? It's like I can download video or see files I am working...">Entfernen von Software kann durcheinander anderer Software?</a> لطفا ببینید که لینک در عنوان آلمانی در زبان انگلیسی.

vBET
11-10-10, 20:58
OK -- در حال حاضر من درک می کنم. من گیج شده بود و مطمئن نیستید آن را در مورد عنوان تگ HTML و یا چیز دیگری است.

لطفا که فعال تصدی ترجمه فقط متن بین برچسب داخل متن از تگ ویژگی های ترجمه نشده است در حال حاضر. متن قابل رویت بر روی صفحه است ترجمه و استراحت باقی می ماند آن است. ما این راه را برای عملکرد بهتر و همچنین امنیت سایت (اکثر پارامترهای HTML باید هرگز به صورت خودکار تغییر).

اضافه شدن گزینه است که اجازه می دهد تا ترجمه به محتوای 'ALT' ویژگی برای تصاویر (پرسیده شده توسط مشتریان ما). این به دلیل عملکرد با قابلیت تنظیم شده است. من نمی توانم این موضوع را به تم های موبایل حرکت می کند اگر شما می خواهید به ما اضافه کردن گزینه نیز مشابه برای 'عنوان' صفات.

vBET
11-10-10, 21:03
من نمی دانم که در حال حاضر به همین دلیل ما آن را قبل فقط برای ویژگی 'دگرساز'. من انتظار دارم که ما تا به حال برخی از مسائل ، اما هیچ اطمینان حاصل کنید. من مجموعه ای از آن به عنوان پذیرفته شده و خواهیم دید :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1