PDA

مشاهده نسخه کامل : کاربران ارسال به زبان های مختلف

Simon Lloyd
30-09-10, 20:03
سلام می تواند به من به شما بگویم ، در صورتی که پست کاربر در هلند می گویند پس از مشاهده انجمن در هلند وقتی که من می بینم پست آن را به زبان انگلیسی باشد؟

همچنین چقدر بیشتر استفاده از پایگاه داده و یا جداول پایگاه داده وجود دارد؟

بار اضافی بر روی سرور وجود دارد؟

آیا SEO امن؟

می توانید تمام ترجمه خودکار می شود ، یعنی تمام اسپانیایی همیشه آن را در اسپانیایی روسی همیشه آن را در روسیه ********** و غیره را ببینید؟

با احترام ،
شمعون

vBET
01-10-10, 09:33
سلام ، فعال تصدی می تواند زبان پیام (قابل تنظیم) را تشخیص. بنابراین اگر کاربر می نویسد پیام عجله کردن در هر زبان پشتیبانی ، سپس فعال تصدی زبان خود را (با استفاده از گوگل) شناخت و سپس به طور اتوماتیک آن را مات در bbcodes مناسب.

فعال تصدی ایجاد جداول کش جدید ، اما بدون هیچ تغییری در جداول صفحه اصلی بومی ساخته شده است.

البته وجود خواهد داشت بار اضافی -- ترجمه به طرزی جادویی.) در حالی که بار اضافی فقط برای صفحات ترجمه شده -- برای صفحات عادی فعال تصدی پرچم آگهی های تنها.

SEO امن است. فعال تصدی پشتیبانی از ترجمه URL. بنابراین اگر شما vB3 و باشد ، و یا vB4 (با بایگانی و یا با استفاده از vB4 آدرسهای دوستانه) ، و سپس آدرس خود را خواهد شد ترجمه :)

اتوماتیک ترجمه مجموع :)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:08
تست : نام من سیمون ، من احمق نیست :)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:14
من حدس می زنم و سپس IM درخواست می توانید این بدون پرچم در بالای صفحه و یا یک منوی کرکره ای انتخاب زبان اجرا شود؟
بازدید کنندگان سایت خودم تهیه کنم من می خواهم به طور خودکار سایت به زبان خود را (با فرض مرورگرهای خود را به استاندارد کشور خود را تنظیم) بدون نیاز به کلیک بر روی یک دکمه و یا هر چیزی به عنوان من نمی خواهم به پرچم یا کرکره اما در پست مفید است ، من هم کد سفارشی BB منم از طریق پی اچ پی یک فایل جداگانه با استفاده از regex تجزیه خواهد شد این مشکل؟

Simon Lloyd
01-10-10, 14:15
تست 2 : نام من سیمون ، من احمق نیستند! ویرایش کنید برای امتحان زبان دومن هم دوست داشتم این تست :)

Simon Lloyd
02-10-10, 09:09
در حالیکه من می خواهم به وزارت دفاع (و تست های تشکر انجام می شود) من می ترسم از حمایت زمان پاسخ دهی بسیار ضعیف است ، من دیروز در 2:14 PM (GMT) ارسال شده و هنوز هیچ پاسخ 19 ساعت بعد!

این کار به من اعتماد به نفس برای خرید نیست.

Simon Lloyd
02-10-10, 20:09
آمده بر بچه ها 30hrs در حال حاضر از پاسخ ، آیا می خواهید به فروش این مسائل یا نه؟

Simon Lloyd
02-10-10, 22:40
من حدس می زنم و سپس IM درخواست می توانید این بدون پرچم در بالای صفحه و یا یک منوی کرکره ای انتخاب زبان اجرا شود؟
بازدید کنندگان سایت خودم تهیه کنم من می خواهم به طور خودکار سایت به زبان خود را (با فرض مرورگرهای خود را به استاندارد کشور خود را تنظیم) بدون نیاز به کلیک بر روی یک دکمه و یا هر چیزی به عنوان من نمی خواهم به پرچم یا کرکره اما در پست مفید است ، همچنین دارای کد سفارشی BB منم از طریق پی اچ پی یک فایل جداگانه با استفاده از regex تجزیه خواهد شد این مشکل؟ آخرین زمان درخواست پس از آن من معتاد به زحمت برای خرید این اما نصب توسعه دهندگان گوگل نسخه jQuery را ساده به سادگی به ترجمه صفحات!

لطفا در صورت امکان پاسخ به querie من در بالا و زیر :

من باشد و نقشه سایت بایگانی وجود دارد هر چیز اضافی نیاز به پس از خرید از این وزارت دفاع (با توجه به این که من تا کنون دریافت پاسخ در اینجا) را به کار همه چیز مطمئن انجام دهید؟

vBET
02-10-10, 22:43
سلام. لطفا توجه داشته باشید که خدمات ما به 24 / 7. ما در روز کاری روزمره. در تعطیلات آخر هفته معمولا بیش از حد ، هنوز هم می توان آن را نه بنابراین اغلب. ) ، همچنین مشتریان از کل جهان داریم ، بنابراین گاهی اوقات زمان پاسخ است توسط اختلاف زمان (معمولا ما در شب خواب) را تحت تاثیر خود قرار داده است.

با عرض پوزش برای این واکنش در اواخر است. لطفا توجه داشته باشید که کمیل (پسر کارکنان ما) فقط از تعطیلات آمدند ، به طوری دوشنبه ، بازگشت به زمان پاسخ بهتر :)

همچنین در این مورد -- من فقط به سوال شما ، هنوز به خاطر آن توسط تست پیام fallowed شد. وقتی که من از آن پرتو ها آمدند اینجا من دیدم فقط تست و توجه در پیام قرار دهید نه قبل از آن (هر دو ارسال دقیقه پس از دقیقه). با عرض پوزش -- این اشتباه من بود. حتی در حال حاضر آنچه در آن است در مورد اشتباه بود و بازگشت به آغاز این گفتگو برای پیدا کردن که چرا شما به نوشتن در مورد برخی از 30 ساعت ، زمانی که من دیروز اینجا بود و هیچ چیز خطاب به من آمده بود. حالا من می دانم که هیچ چیز آنچه من متوجه وجود دارد -- از دست بدهم ، پیام خود را گمراه توسط ذیل پیام آزمون. یکی دیگر لطفا عذر خواهی من را.

پاسخ به این پرسش شما به طور کامل می تواند پرچم ها و غیر فعال کردن تنظیم گزینه ای برای تغییر مسیر کاربران به طور خودکار به زبان خود را در پایگاه در تنظیمات مرورگر خود را (فعال تصدی با استفاده از هدر ارسال شده توسط مرورگر را برای آن). هنوز هم این است که اصلا توصیه نمی شود :
1. به طور پیش فرض گوگل صفحات اضافی خود را نمی بینم. اگر آن را به نقشه سایت شما اضافه کردن. اگر شما این کار را انجام دهند ، سپس آن صفحات خواهد بود را نمایه سازی نکرده است ، بنابراین شما ترافیک اضافی را از مکان های جدید دریافت کنید -- مردم به سادگی نمی خواهد پیدا کردن در مورد آن
2. کاربران می توانند از رایانه های خود را آمده است. یعنی اگر کسی از لهستان است ، اما رفتن به انجمن خود را از برخی از کافی نت در انگلستان ، سپس مرورگر را فعال تصدی که زبان باید به انگلیسی بگویید. پرچم ناتوان شما شانس کاربر برای تغییر زبان می دهد.

bbcodes سفارشی نباید مشکل اگر کسانی که واقعا bbcodes هستند. ما در حال حاضر موضوع را با یکی از وزارت دفاع بود که با استفاده از خود "bbcodes" بود ، اما این مسئله بود ، چرا که آنها واقعا BBCode در استفاده -- فقط یک متن که آنها خودشان تجزیه. لطفا توجه داشته باشید که فرض میشود BBCode روشن است و نه فقط یک متن در [] توسط عبارات منظم تجزیه. BBCode روشن علامت گذاری به عنوان ویژه ای است که اصلی در موتور ثبت و تجزیه آن را توسط موتور اصلی (به شما پلاگین به قلاب مناسب) می باشد. اگر شما استفاده از آن در آن راه نیست ، پس شما واقعا BBCode در ندارد ، فقط علامت گذاری به عنوان ویژه ای به رسمیت شناخته شده توسط کد شما. در صورتی که چنین شما می توانید موضوع را داشته باشد. از آنجا که در چنین صورتی است BBCode روشن نیست ، بنابراین آن را اصلی نمی شود تجزیه و هنگامی که لنگ BBCode روشن خواهد شد تجزیه می شود ، آن متن را با علامت های خاص خود را که bbcodes نیست حتی اگر در داخل ترجمه [] (دلیل اصلی نداشتم ' T آن را تشخیص بنابراین فقط آن را ترک) -- بنابراین این متن را ارسال برای ترجمه ، و گوگل می تواند به علائم خاص خود را (شکستن یعنی با قرار دادن فضا قبل از بسته شدن]).

vBET
02-10-10, 22:46
زمان آخرین درخواست پس از آن معتاد زحمت برای خرید این اما نصب توسعه دهندگان گوگل نسخه jQuery را ساده به سادگی به ترجمه صفحات!

لطفا در صورت امکان پاسخ به querie من در بالا و زیر :

من باشد و نقشه سایت بایگانی وجود دارد هر چیز اضافی نیاز به پس از خرید از این وزارت دفاع (با توجه به این که من تا کنون دریافت پاسخ در اینجا) را به کار همه چیز مطمئن انجام دهید؟

من فقط پاسخ دادن به سوال خود را هنگامی که شما این را نوشتهاید :)

درباره بایگانی -- بله شما را یکپارچه کرده است. این است که به خوبی در فایل README توضیح داده شده است. این یکپارچگی مورد نیاز است باید قادر به ترجمه آدرس خود را)
شما همچنین می توانید با ژنراتور نقشه سایت در اختیار ، به آدرس ها به صفحات ترجمه شده موجود در نقشه. این کار لازم است (در صورتی که دارای پرچم ، گوگل این صفحات به هر حال ، هنوز هم آن را می توانید زمان بیشتری را در مورد چنین کنند).

Simon Lloyd
02-10-10, 22:55
تشکر برای پاسخ و توضیح ، به شما انتشار یک نسخه به روز شده به زودی طول می کشد که مراقبت از بایگانی و نقشه سایت به طور خودکار؟

اگر من باید برای نشان دادن پرچم های نمایه سازی گوگل برای من هنوز تغییر زبان خودکار؟

برای BBCode در سفارشی من داشته ام برای اضافه کردن به فایل های پی اچ پی زیر BBCode در کد برای نسخه همراه با فایل اضافی برای کد به نگاه در آن هنوز حفظ تگ آن از <pre>... و غیره در اینجا یک نمونه موضوع تغییر کد VBA چاپ با صفحه انتخاب شده آیا شما فکر می کنید خواهد بود با استفاده از فعال تصدی بر روی سایت خودم تهیه کنم؟

vBET
02-10-10, 23:20
ما فعال تصدی نسخه که کیک مورد باشد و یکپارچه سازی نقشه سایت مراقبت به طور خودکار آزاد نیست. این امکان پذیر نیست ، زیرا کسانی که مدها برای آن (هر قلاب) اجازه می دهد تا نیست. به همین دلیل است که یکپارچه سازی نیاز به تغییر کد ساده -- آن را به خوبی در فایل README در سطح پیدا و جایگزین -- پس از آن enought به دانستن چگونگی استفاده از ویرایشگر متن بو از آن ساخته شده.

شما پرچم برای گوگل نباید اگر شما با ژنراتور نقشه سایت در اختیار داشته باشند. هنوز هم ما توصیه به پرچم (قبلا توضیح داده که چرا). گزینه ها برای مدیریت پرچم ها و برای هدایت جدا می شود. بنابراین شما می توانید آن را در هر sonfiguration مجموعه ای که می خواهید داشته باشد. به این menas که شما می توانید پرچم ها و تغییر مسیر به صورت خودکار بر اساس تنظیمات broswer زبان را داشته باشید :)

اگر علامت گذاری به عنوان خاص خود را (که من نوشت : با توجه به bbcodes اصلی معماری توسط قلاب اصلی ویژه ثبت نام ، و یا توسط CP مدیریت -- و من هنوز هم مطمئن نیستید آن را انجام داده است که راه) استفاده می شود فقط در داخل bbocde CODE پس من می بینم هیچ مشکلی -- محتوای CODE ، PHP و bbodes HTML ترجمه نشده) فعال تصدی در هدف می شود ، از آن را ندارد -- هیچ حس ترجمه به کد وجود دارد و آن را تنها شکستن محتوای آن bbcodes.

Simon Lloyd
02-10-10, 23:27
OK یکی از سوال آخر ، اگر من خرید و آن را می شکند BBCode در سفارشی (که یکی از مهمترین ویژگی های سایت خودم تهیه کنم) می توانم پاک و بازپرداخت در درون اجازه می دهد که می گویند 10 روز؟

در حال حاضر ترجمه گوگل (که هسته اصلی وزارت دفاع خود) که ترجمه همه چیز (به جز فیس بوک) از جمله کد BBCode روشن ، اگر وزارت دفاع خود را به عنوان آثار بدون ترجمه BBCode در در نظر گرفته شده ، من خوشحال می شود به آن را نگه دارید.

vBET
02-10-10, 23:43
اگر به نظر می رسد که فعال تصدی ترجمه از رمز در فروم شما این خواهد بود به عنوان اشکال در نظر گرفته و ما آن را درست کار خواهد کرد. ما بازپرداخت نمی دهد به دلیل مشکلات ، ما فقط آن را تصحیح :)

بنابراین اگر آن را به عنوان توصیف و خوانده شده را علامت خاص خود را تنها در داخل از BBCode در کد استفاده می شود و سپس شما می توانید استراحت و آرامش در مورد آن. شما می توانید برخی از پیام های آزمون در فروم ما ، بنابراین شما خواهید دید که محتوای رمز شده توسط فعال تصدی ترجمه (و متن در اطراف آن می باشد) بنویسید. اینجا هستید : :

This is inside code bbcode and will not be translated if you click any flag. Because of that no text inside of brackets will be changed

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1