PDA

مشاهده نسخه کامل : حل آخرین نوار کناری نوشته ها به نظر می رسد در زبان اصلی پست

MOGmartin
17-09-10, 12:30
سلام وجود دارد ،

تا سلام اولین پست چند من به زبانهای دیگر بود ، که هیجان انگیز است ، اما سلام بر داشت مشکلات را با نصب من (من فکر می کنم).

در "آخرین ارسال ها" نوار کناری ، پیام های ارسالی به ظاهر شدن در زبان اصلی خود را. در حال حاضر ، هنگامی که شما در انجمن در زبان پیش فرض خود را نگاه کنید (انگلیسی) هر دو روسی و اسپانیائی این پست ظاهر می شود در آن نوار کناری وجود دارد.

آیا این ترجمه به طور خودکار؟ من مجموعه ای چیزی اشتباهی؟

با تشکر

ادم گول خور

vBET
17-09-10, 12:58
شما هر چیزی اشتباه ساخته شده است. این از ویژگی های اصلی است -- و در بخش آخرین پست شما نمایش داده می شود تنها بخش های از پست و اصلی تمام دستورات BBCode از آنها حذف شده است. است که چرا کسانی که ترجمه نشده است ، اصلی فقط اطلاعات در مورد زبان های دیگر را حذف و bbcodes (پس از آن برداشته) ارزیابی نیست.

در این لحظه قادر به تغییر این رفتار ما -- کدهای BB ما در سطح بالاتر برداشته شده است. ما در حال حاضر درخواست اصلی اجازه می دهد تا به تعریف bbcodes که حذف نخواهند شد ، ما آن را مدتها قبل و بدون جواب در تمام... لطفا اینجا را ببینید : BBCODEs قابل جابجایی نشده (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php؟343784-Not-removable-BBCODEs)

تا زمانی به عنوان bbcodes حذف خواهد شد ما قادر به ترجمه ساخته شده در مکان که در آن از جمله قالب بندی نشده این مطلب هستید متن نشان داده شده است.

MOGmartin
17-09-10, 13:09
شما هر چیزی اشتباه ساخته شده است. این از ویژگی های اصلی است -- و در بخش آخرین پست شما نمایش داده می شود تنها بخش های از پست و اصلی تمام دستورات BBCode از آنها حذف شده است. است که چرا کسانی که ترجمه نشده است ، اصلی فقط اطلاعات در مورد زبان های دیگر را حذف و bbcodes (پس از آن برداشته) ارزیابی نیست.

در این لحظه قادر به تغییر این رفتار ما -- کدهای BB ما در سطح بالاتر برداشته شده است. ما در حال حاضر درخواست اصلی اجازه می دهد تا به تعریف bbcodes که حذف نخواهند شد ، ما آن را مدتها قبل و بدون جواب در تمام... لطفا اینجا را ببینید : BBCODEs قابل جابجایی نشده (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php؟343784-Not-removable-BBCODEs)

تا زمانی به عنوان bbcodes حذف خواهد شد ما قادر به ترجمه ساخته شده در مکان که در آن از جمله قالب بندی نشده این مطلب هستید متن نشان داده شده است.

OK بدون مشکل ، ممنون برای پاسخ جزئیات کامل!

با احترام

MOGmartin

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1