Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: photopost pro küsimus

Junior Member

Default photopost pro küsimus

Tere, kui asendada sõna "täiendav kataloog" on kirjutada faili. Kas see on kogu kataloogi? Või lihtsalt ->> / Galerii /? Ma saan internal server vigu, kui nad püüavad külastada minu photopost pro lehel.

Tänan, awesome kauba kohta!

Ma toimetanud, et vBET >> Peamine>> hoida kataloog>>> / Galerii /

Minu peamine. Htaccess Lisasin reegel, kus Muutsin sõnad "täiendavate kataloogi 'Galerii

Panin vbenterprisetranslator_front_controller.php muutus "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" minu galerii kausta. Muudetud tee kasutades tegelikku kataloog vahend leida oma tee. lisanduvad need ümber kirjutada reeglid. Hehehehe ja ikka internal server viga lehekülg. Ma olen segaduses.
    Viimati muutis El Caballo; 22-09-10 juures 16:34.

Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Blogisid
    1

Jah - integratsiooni photopost võib valu. Me teame seda, kuid me ei saa selle lihtsamaks tegema. Sellepärast photopost ei toeta normaalne vBulletin viis lehekülge põlvkonna (konks global_complete ei toetata).

Palun andke meile kogu sisu oma. Htaccess faile peamine kataloog ja photpost kataloogis. Me kontrollime seda.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

• Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33