Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 7 kohta 7

Thread: Mis versiooni vBET VB 3.6.8 ja vBSEO 3,3?

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Juuli 2010
    Postitusi
    27

    Question Mis versiooni vBET VB 3.6.8 ja vBSEO 3,3?

    Tere, olen uus siin kogukonna ja väga huvitatud sellest tootest.

    Kas keegi palun ütle mulle järgmist:

    1. Mis vBET versioon toetab vBulletin 3.6.8 ja vBSEO 3,3?
    2. Mis vahe on vBET tasuta versiooni ja mitte vaba versiooni?

    Tänu!

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hello. Ametlikult vBET toetab vB3.8 või 4.0 ja viimane vabastamist vBSEO.

    Ikka oleme klient kasutades vBET kohta vBulletin 3.6.x - see töötab hästi. On ainult üks küsimus, mis on seotud vBulletin bug ja see on põhjus, miks me ei suuda seda parandada (vBulletin meeskond vajab kehtestavad oma viga). Seda küsimust on koos tõlke arhiiv lehekülgede ja ainult foorumite (peamine arhiiv lehele ja niidid arhiiv lehekülgede tõlgib hästi).


  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    Juuli 2010
    Postitusi
    27

    Exclamation

    Mul oli kinni mu plaani testimine vBET kui vBSEO väidab, et nad ei toeta seda ja see võiks olla (või oleks) problemaatiline kasutades vBET koos vBSEO.

    Igatahes täna ma otsustasin proovida, mida sa ütlesid (sa ütlesid, et töötaks koos vBSEO), et ma installitud tasuta versiooni testida ja olen leidnud läbi tõlke töötab suurepäraselt!

    Siiski on oluline küsimus on veebilehtedelt:

    Minu koduleht on suhtlusvõrgustik (URL xxx.com) integreeritud vBulletin v3.6.8 foorumis (URL xxx.com / forums).

    Pärast paigaldamist vBET ja teinud muudatusi forum root. Htaccess, mul tekkinud probleem - kui ma valisin tõlget, ma ei saa minna tagasi xxx.com nagu kõik xxx.com URLid saab nüüd xxx.com / foorumeid.

    Näiteks URL xxx.com / index.php? Page = muusika saab nüüd xxx.com /foorumid /index.php? page = muusika ja seega sotsiaalse võrgustiku osa sait on täiesti katki, sest kõik URLid suunatakse vBulletin foorumid.

    Aimu, kuidas seda lahendada?

    Oleksin kindlasti osta seda toodet, kui see saab lahendatud.

  4. #4
    Junior Member
    Liitunud
    Juuli 2010
    Postitusi
    27

    Angry

    Tundub, lülitades URL jälgimise vBET konfiguratsiooni võin lahendada URL probleem. Aga tõlge tööta nii, nagu ta seda tegi. Nüüd kumb thread ma vajutan, kuvatakse vaikimisi inglise keel, selle asemel, et varem valitud keeles ning igal leheküljel pean klikkima keel lipu seda tõlkida. See ei ole soovitav.

    Tahaksin URL jälgimise töötada ilma kruvimiseks mu URL.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hi.

    See ei ole sektsioon küsimusi. Kui teil on küsimus tasuta versiooni siis palun kirjutage siia: Free Version vBET2.3.x - vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET)

    Tõenäoliselt olete vale konfiguratsioon või. Htaccess reeglid (check sa jänes asjakohaste väärtustega Forum kataloog parameeter).
    Viimati muutis vBET; 20-07-11 juures 16:28.

  6. #6

    Default

    Hi myandy99, ma kasutan vb 3.6.x ka, ja vbseo 3.5 vbet tasulise versiooni töötab hästi peaaegu aasta paigaldatud, kontrollige oma postitust enne

    Teie kirjeldus oma tuleks htaccess probleemi, olen seda ka enne ja lihtsalt maksab Michał, integratsioon / paigaldamine tasu $ 30 teha vbet töötab hästi ja integreeritud teiste skript / mod

    Lase pro paigaldamist teile

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Tema küsimus on, sest tasuta versioon ei toeta tõlge väljaspool foorumit. Full versioon lehekülgi tõlkida väljaspool foorumit, mis on loodud vBulletin mootor.

    See on õmblusniidi küsimus: http://www.vbenterprisetranslator.co...ross-site.html

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •