Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 7 kohta 7

Thread: Kuidas saada tõlkeid lipud ibproarcade???

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Veebruar 2015
    Postitusi
    3

    Question Kuidas saada tõlkeid lipud ibproarcade???

    Tere,
    Mul on probleem tänu. Ma ei saa tõlge lipud ilmuvad ka ibproarcade. Tean, et ma võiks $vbenterprisetranslatorflags kasutamiseks. Kas te mind aidata palun ning andke teada hwere täpselt olen pane see? Üritasin juba see Arcade malli lihtsalt ees $navbar ja see lihtsalt ei ilmu. Igasugune abi selle oleks fantastiline. Mul on vaja veenduda, et see töötab ka arcade, enne kui ma osta Pro versiooni.

    Regards

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Kui teil on vB 2.3.13 panna lipp mõnes kohas, siis peate seadistama AdminCP -> vBET - > lipp -> lipud koht kuni Tava ja panna malli fraas: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    Veebruar 2015
    Postitusi
    3

    Default

    Täname vastuse. Pean ma panna ainult vbulletin malli või ka ibProArcade naha? Kas soovitad mulle konkreetseid palun? Kus täpselt pean ma panna sõnad?

    Tänan teid ette

  4. #4
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Teil tuleb panna malli, mis on nähtav ja on keha.
    Näiteks võite panna see navriba malli esimese rea AdminCP -> Style Manager -> Edit malle -> navigeerimine / Breadcrumb Mallid -> navriba.

  5. #5
    Junior Member
    Liitunud
    Veebruar 2015
    Postitusi
    3

    Default

    Tänan teid vastuse eest. Jah ma tegin see koht navriba malli. Ja see näitab üles kõikjal, kuid mitte vbandvanced portaali ja (olulisem) minu ibProArcade. Kui ma vajutan minu arcade arvesse oma vbulletin installi piires. Tõlge lipud kaob siis ära. Ma ei tea miks, kuid minu arcade.php peab ignoreerima ning $vbenterprisetranslatorflags. Sa tead, kuidas ma saan tõlkija minu Arcade? Olen näinud muud alad, mis on sees Arcade.

  6. #6
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Palun saatke mulle PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP. Ma näha, mis seal toimub

  7. #7
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Vastust - käsitleda küsimust on kadunud. Kui see ei ole Palun kirjutage siia.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •