Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 3 kohta 3

Thread: Oluline viga vBet!

  1. #1

    Default Oluline viga vBet!

    Tere,
    im vBulletin, vBSEO ja vBet abil.

    I lubatud "intern nr-järgige (show) ametikoht", vBSEO. See toimib väga hästi, kuid probleem on kohta vBet, sest tema ei tööta/en /. Seda vaja palju tõlked, mis ei pea maksma. Tehke kõik "Kuva ainult posti" nofollow (!) või "meta noindex", at, mida ma mõtlen: Foorum WoW | Vau Bot Fair Play foorum - postitus vaates - WoW / MMO purilennuki Downloads (kõik versioonid ja ' i beetaversioonid sh) See peaks ei on indekseeritud, sest selle ainult kahes eksemplaris sisu!
    Viimati muutis vBET; 03-01-14 juures 13:35. Põhjus: BBCODE parandus

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma ei ole kindel, kas ma mõistan sind õigesti. Kus on viga vBET? Mis on valesti te andsite meile leht? Kui "nr-kesa" tuleks lisada? See peaks olema link te andsite meile mitte lehel, ise lehele. Oma algse lehe teil ka pole kõiki "meta noindex" - Palun tõlgib selle vBET lisab sisu lihtsalt teadmiseks. Kui sa tahad olla "meta noindex" seal lihtsalt kohaldatakse algse lehe ja see jääb iga tõlgitud lehel

    Samuti on leht, millel on seos kuvate meile olema alusel selle lingi "nofallow" ja seejärel tõlke pärast lehekülje see "nofallow" ka kaasatakse. Nii et kui on küsimus? Palun kirjeldage seda rohkem üksikasju. Praegu ei kuvata küsimus.

    Pange tähele, et vBET on võimalus, mis võimaldab teil ignoreerida määratud lehekülgede tõlkimine. See suvand ei selgita igale lehele, mis sisaldab lisatud vBET konfiguratsiooni URL tekstis. Avaleheks sa andsid see võiks olla"-lehekülg"nii seda lisamisel Admin CP - > vBET - > Tõlkesuvandid - > Ignoreeri URL-id Klõpsake SUVALISE lehe, mis on "-lehe", URL ei tõlgita, neile lehtedele viivaid linke ei suurendab keeletähise, lippe ei seal looda ja isegi siis, kui keegi lisab keeletähise URL käsitsi, siis alates sill olema ümbersuunatud Algne.

    Palun öelge, kas vajate abi saamiseks?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Vastust - Ma mõistan välja märkus olemas enam

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •