Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: Vaba piiratud funktsioone või prooviversiooni?

 1. #1
  Junior Member
  Liitunud
  Mai 2012
  Postitusi
  2

  Default Tasuta versioon

  Enne kui ma osta, mul on vaja veendumaks, et see toimib minu äriühingute tulemüüri taga. Me blokeerida palju kirjalik tõlge – abivahendid, sest kasutajad võivad kasutada neid tööriistu tavaliselt blokeeritud veebisaitide saada.

  On olemas versioon, mis on piiratud funktsioone või olid katseperioodi jooksul, et minu QA keskkonnas saate testida? Kui see töötab, ma teen raadiosaatja see minu tootmiskeskkonda.

  Teine küsimus, vaja litsentsi minu QA keskkonna kui ma olen sõiduasendile ka tootmises?

  Tänan

  Drew

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Meil oli tasuta versiooni tõlge Google ja Microsoft oli vaba. Siis, kui nad seda makstakse me lõpetasid, toetades tasuta versiooni alates tasulisi teenuseid vajaduste optimeerimine, mis meil on makstud versioonis.

  Pange tähele, et vBET nõuab teie serveri vabakutseliste teenuseosutajate pakkujad (Microsoft ja Google'i ja/või Apertium) juurdepääsuks. Kõik tõlked on teinud HTTP nii teie turvalisuse konfiguratsiooni lihtsalt võimaldama väljaminevate HTTP-taotluste

  vBET litsents on installimise kohta. Kui teil on vaja installida erinevatel foorumitel peate eri litsentsiks. Üks kord iga foorumi töötate. Kui teil on testimiskeskkond, mis ei ole kättesaadav kolmandate isikute reageeringud seejärel pärast teavitamist meile saate installida vBET teie katsetamise keskkonnale. Loomulikult peate esmalt olema litsents.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

 • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
 • Te ei pruugi postitada vastuseid
 • Te ei pruugi postitada manuseid
 • Te ei pruugi muuta oma postitusi
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33