Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: VBSEO ja VbOptimise

Junior Member

Default VBSEO ja VbOptimise

Text automatically translated from: Spanish to: Estonian
    Translated text
    Enne ostu toote tahan vastata kahele küsimusele.

1 .- Olen näinud foorumites et öelda vBET vBulletin põhjustada negatiivset mõju serveri jõudlust. Minu koduleht on 1 miljoni kuvamiskorra päevas ja kasutada Memchached. Muidugi, server ei lange?

2 .- "vbeta" on comptabile koos vBSEO ja VbOptimise? Olen lugenud, et ei sobi, nad tahavad mulle öelda tõde.

Aitäh.
    Original text

Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Blogisid
    1

Tere, vastates teie küsimustele

1 .- Tõlge on midagi veel, mis juhtub pärast lehekülg on loodud, et loomulikult see võtab täiendavaid ressursse. Aga meil on palju parandusi nagu cache, mis piirab seda mõju. Ja kui külalised me isegi parandada lehekülje põlvkonna kiirus (Uudistajaid puhverdatud leht genereerib kiiremini kui normaalne vBulletin) - sel juhul me cache lõpptoodangu nii et järgmine taotluste esitamise samal lehel on kiire - just streaming juba valmis tulemuse (vähem CPU ja mälu tarbimise kulusid kõvakettaruumi). Muidugi, kuni see lõpeb (seadistatav). Me ei saa garanteerida teile, kui kiiresti leheküljed luua, sest see sõltub liiga paljudest teguritest (number oma CPU, mälu, andmeedastuskiiruse tõlkimisele pakkujate hulk taotlusi tõlkelehekülge). Tavaliste lehekülge vBET on minimaalne mõju (just add lipud ja kontrollid pealkirju kirjutatud erinevates keeltes). Suuremad liiklust tõlkelehekülge tähendab suurem ressursside tarbimist. Niikaua kui sul on piisavalt vaba mälu teie server ei tohiks langeda. Pange tähele, et saad alati kasutada ainult osa toetatud keelte ja pärast vahemälu on täis siis lisage rohkem keeli ja vaadata, kuidas teie server töötleb seda. Ei ole magic - täiendav funktsionaalsus tekitab lisakulu, kuid me töötame magic pärast seda (cache, külaline Cache), et vähendada seda mõju ja kunagi teinud puhverdatud lehekülgi luua kiiremini kui tavaline lehekülge.

2 .- Jah me oleme vastavuses vbseo (Te näete seda selle väga forum) ja meil on võimalik integreerida putka vbseo ja vBulletin Friendly URL tõlkida URL. Meil on ka kooskõlas vBOptimise - me kasutame seda foorumit ka. Seda on vaja integreerida vbseo (Selgelt kirjeldatud, kuidas), kuid ei ole integratsioon on vajalik vBOptimise

Aitäh.
    Mis tahes muud küsimused - palun küsige.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

• Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33