Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: Väga huvitatud VBET. Mõned küsimused

 1. #1
  Junior Member
  Liitunud
  Juuni 2011
  Postitusi
  1

  Default Väga huvitatud VBET. Mõned küsimused

  Ma varsti ümberehitamise vBulletin 4.1.4. Kas tasulise versiooni VBET töö viimane versioon vBulletin?

  Mul on ka Photopost kuulutused sivustoni. Kas tasulise versiooni VBET töö Photopost kuulutused?

  Paari nädala pärast ma ka lisades Visichat alates gchats.com minu koduleheküljel. Sa tead, kui tasulise versiooni VBET töötab ka Visichat?

  Täname oma aega.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Hello. Jah tasulise versiooni vBET töötab vBulletin 4.1.4. Meil on juba testinud meie test foorumis (varsti liigub ka meie foorum vBulletin 4). Soms täiendavaid andmeid vBET ja vBulletin 4.1.4 leiad siin (Üks meie klientidest küsis uus toimetaja vB4.1.4).

  Sel hetkel ma ei saa kinnitada see vBET abi tõlkimisel lehtedel Photopost kuulutused ega Visichat. Enamik Modifikatsioonid ei nõua mingeid erilisi integratsiooni ja vBET lihtsalt tõlgib tulemusi. Ikka mõnel juhul erilist on integratsiooni vaja. Siit leiad lisateavet integratsiooni vBET teiste Modifikatsioonid: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  On selge juhend kuidas seda teha PhotoPost, ikka me ei kasutanud Photopost Kuulutused ja me ei tea seda toodet, seega ei saa me eeldada, et see töötab ka. Me ei saa vastutada teiste Modifikatsioonid koodi ja paljud Modifikatsioonid murda vBulletin arhitektuur (mistõttu täiendavaid Integratsiooni tuleb mõnikord - enamasti Modifikatsioonid mis loob oma lehekülge).
  Samuti ei saa me kinnitada, et Visichat tõlgitakse. vBET toetab vBulletin AJAX tõlge asjakohaste konks - veel teisi Modifikatsioonid peavad kasutama vBulletin arhitektuur sobivalt (muidu vBulletin ei täitma hook) ja Taotlus tuleb minna koos keele koodi. Nii et siin ma arvan, et mingit erilist integratsioon on vaja toetada tõlge. Jällegi - ei saa öelda täpselt, sest me ei kasuta seda mod ja ei tea seda. Ikka ei tohiks tekitada mingeid vigu.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

 • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
 • Te ei pruugi postitada vastuseid
 • Te ei pruugi postitada manuseid
 • Te ei pruugi muuta oma postitusi
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33