Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 4 kohta 4

Thread: Küsimus

 1. #1
  Junior Member
  Liitunud
  Juuni 2011
  Postitusi
  2

  Default Küsimus

  Text automatically translated from: Hebrew to: Estonian
  Translated text
  Kus ma saan versiooni 3,8 VB Foorum
  Nagu kust alustada?
  Original text
  Viimati muutis vBET; 02-06-11 juures 13:16. Põhjus: BBCode parandus

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Praegu vBET müük on vaikimisi suletud, sest Google sulgeb oma tõlke API 1. detsember (täpsemalt siit: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  Me ametlikult uuesti müüa, kui meil on alternatiivseid lahendusi tõlge. Saame anda teile erisuhe, mis võimaldab teil osta, kui olete kindel, et soovite osta, isegi teades, et 6 kuud Google sulgeb tõlked API ja kui vBET ei pea alternatiivseid lahendusi, siis tõlked lakata töötamast. See on põhjus, miks me ajutise sulgemise müüa. Kui olete täiesti kindel, et soovite osta niikuinii - palun andke meile teada ja me saadame sulle erisuhe, mis võimaldaks seda.

 3. #3
  Junior Member
  Liitunud
  Juuni 2011
  Postitusi
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Estonian
  Translated text
  Ma tahan link, aitäh.
  Original text

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Sest me küsiti mitu korda umbes tegemise vBET võimalik osta just nüüd uuesti müüki vBET. Ikka lisasime selged hoiatused osta lehel, keegi kes soovivad osta on teadlik, et 1. detsember 2011 Google tõlge API suletakse ja vBET ei ole praegu alternatiivne võimalus toetada tõlge.

  Siin on avaldus awailable ostu page:
  HOIATUS: Google peatub pakkuda oma tõlke API 1. detsember 2011. Me töötame, et toetada tõlked muid teenuseid. Leiad kõik teavet meie edu siin: Google lülitab tõlked API

  Me blokeeritud müük vBET kuni meil ei ole alternatiivset lahendust tõlkeid, kuid meil paluti lubada osta vBET niikuinii. Oleme ausad ettevõte ja me arvame, et müüa toodet, mis tulevikus saab end kiiresti, isegi kui klient lepivad kokku, et litsentsi ei ole, kuidas teha äri (paljud kasutajad ei loe litsentsi üldse). Sest me paluti seda me uuesti müügiga vBET koos hoiatusega. Ole teadlik - 1. detsember Google eemaldab tõlge API. Me ei saa öelda nüüd, kui palju keeli toetatakse pärast seda või leiame mõne muu tõlkimine API üldse. Ja vältida vigu - siin on osa vBET litsents: vBET töötab Google Translation Service ja siis tuleb lasta seda kasutada. SIMPLE Podbielski Michał annab sulle ei tagastata juhul, kui teie foorum on blokeeritud / keelatud või piiratud muul viisil Google tõlketeenistus.
  Nii et ei tule mingit toetust üldse. Teeme oma parima, et toetada tõlked teiste APIsVeel sel hetkel me ei saa garanteerida kas see on õiguslikult võimalik ega ka, kui palju keeli toetatakse.
  Nii et kui sa ikka tahad osta, on sellest teadlikud palun lihtsalt kasutavad meie Buy Now! link.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

 • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
 • Te ei pruugi postitada vastuseid
 • Te ei pruugi postitada manuseid
 • Te ei pruugi muuta oma postitusi
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33