Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
  • vBET - vBulletin Enterprise Tõlkija

   Suurendada foorum liiklust, kasutajate arvu ja sissetulekute alates reklaamidest!
   Toetame vBulletin 5.x, 4.x ja 3.8.x!


   LIVE DEMO vBulletin 5.x


   vBET on plugin for vBulletin foorumeid, mis tõlgib teie foorum (kasutades välistõlge) 53 keeltele ja võimaldab kasutajatel kirjutada ametikohad erinevates keeltes tõlge.
   • Kasuta vaba ja odavat masintõlked

   On ka võimalik kasutada vBET Vaba masintõlge. vBET Masintõlke ja toetab integratsiooni koos mitme keele avastamine Apis: Apertium (TASUTA), Yandex (TASUTA Suurte kvoot), DetectLanguage (TASUTA suur kvoot), Microsoft (TASUTA madal kvoodi), IBM Watson (TASUTA madal kvoodi), ESÕ BeGlobal, Google. vBET Valib automaatselt vaba ja odavamad pakkujad tõlke enne kallimaks. Toetab ka kasutusjuhendi tõlge.
   • Meelitada rohkem külastajaid

   vBET koheselt muudab teie foorum on 53 korda rohkem sisu, 53 keeles! See tähendab 53 korda rohkem URLid niidid, mis nüüd külastanud kasutajad, kes otsivad sisu oma emakeeles.
   • Kaasata rohkem kasutajaid

   Making inimesed tulevad on üks asi, vBET teeb. Making inimeste viibimine on veel üks! vBET toetab mitut keelt kõneleva kogukonna vahel, nii et nüüd saad kasutajatena inimesed, kes ei kasuta oma foorum vaikimisi keeles.
   • Parandada AdSense tulu

   Rohkem liiklust tähendab rohkem potentsiaali klikib reklaami, seda rohkem tulu oma foorum.
   • Kvaliteedi parandamise ja kulude vähendamine

   Kõrval Masintõlge (alates Booth vaba ja makstud mootorid) vBET Toetab käsitsi tõlked. Teie kasutajad võivad kergesti tõlgitav ja õige masintõlke käsitsi - pakkuda parem kvaliteet ja vähem kulusid

   Kiire, 5 minuti paigaldamine vBET annab sulle 53 korda rohkem sisu oma foorum ja avab uksed uutele kasutajatele. Plus uue tulud kogu maailmas.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33