Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads Vaadata vBET kohta vBulletin 5

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
  • Tänu vBET - toetus masintõlke ja kasutusjuhendi tõlge. RSS Feed


   Suurendada foorum liiklust, kasutajate arvu ja sissetulekute alates reklaamidest!
   Toetame vBulletin 5.x, 4.x ja 3.8.x!


   LIVE DEMO vBulletin 5.x


   vBET on erinevates keeltes ametikohta plugin for vBulletin foorumid, mis tõlgib teie foorum (kasutades vabakutseliste teenuseosutajate) 53 keelte ja võimaldab kasutajatel kirjutada tõlge.
   • Kasuta vaba ja odavat masintõlked
   On ka võimalik kasutada tänu vBET koos täielikult vaba masintõlge. Tänu vBET toetab integratsiooni koos mitme masintõlke ja keel avastamise Apis: Apertium (TASUTA), Yandex (TASUTA Suurte kvoot), DetectLanguage (TASUTA Suurte kvoot), Microsoft (TASUTA Madala kvoodi), SDL BeGlobal, Google. Tänu vBET automaatselt valib vaba ja odavamad pakkujad tõlke enne kallimaks. Toetab ka kasutusjuhendi tõlge.
   • Meelitada rohkem külastajaid
   vBET koheselt muudab teie foorum on 53 korda rohkem sisu, 53 keeles! See tähendab 53 korda rohkem URLid niidid, mis nüüd külastanud kasutajad, kes otsivad sisu oma emakeeles.
   • Kaasata rohkem kasutajaid
   Making inimesed tulevad on üks asi, vBET teeb. Making inimeste viibimine on veel üks! vBET toetab mitut keelt kõneleva kogukonna vahel, nii et nüüd saad kasutajatena inimesed, kes ei kasuta oma foorum vaikimisi keeles.
   • Parandada AdSense tulu
   Rohkem liiklust tähendab rohkem potentsiaali klikib reklaami, seda rohkem tulu oma foorum.
   • Kvaliteedi parandamise ja kulude vähendamine
   Kõrval Masintõlge (alates Booth vaba ja makstud mootorid) Tänu vBET toetab käsitsi tõlked. Teie kasutajad võivad kergesti tõlgitav ja õige masintõlke käsitsi - pakkuda parem kvaliteet ja vähem kulusid

   Kiire, 5 minuti paigaldamine vBET annab sulle 53 korda rohkem sisu oma foorum ja avab uksed uutele kasutajatele. Plus uue tulud kogu maailmas.
   ...


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31