Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 3 kohta 3

Thread: Oluline viga vBet!

 1. #1
  Liige
  Liitunud
  Juuni 2010
  Postitusi
  90

  Default Oluline viga vBet!

  Tere,
  im vBulletin, kasutades vBSEO ja vBet.

  I lubatud "intern nr-järgige (show) ametikoht" vBSEO. See toimib väga hästi, kuid probleem on, sest vBet, ei ole selle töö eest/en /. Seda vaja palju tõlked, mis ei pea maksma. Tehke kõik "Kuva ainult posti" nofollow (!) või "meta noindex", at, mida ma mõtlen: Foorum WoW | Vau Bot Fair Play foorum - postitus vaates - WoW / MMO purilennuki Downloads (kõik versioonid ja ' i beetaversioonid sh) See peaks ei on indekseeritud, sest selle ainult kahes eksemplaris sisu!
  Viimati muutis vBET; 03-01-14 juures 13:35. Põhjus: BBCODE parandus

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Ma ei ole kindel, kas ma mõistan teie õigesti. Kui on vigu vBET? Mis on vale sa andis meile lehe? Kui "nr-kesa" tuleks lisada? See peaks olema andis meile ei on veebileht lehe lingi. Oma algse lehe ka ei pea te iga "meta noindex" - Palun arvestage, et vBET lisab lihtsalt tõlgib sisu. Kui soovite on "meta noindex" seal ainult kohaldada seda Algne lehekülg ja iga tõlgitud lehel jδδb ta

  Samuti on leht, millel on seos kuvate meile olema alusel selle lingi "nofallow" ja seejärel tõlke pärast lehekülje see "nofallow" ka kaasatakse. Nii et kui on küsimus? Palun kirjeldage seda rohkem üksikasju. Praegu ei kuvata küsimus.

  Pange tähele, et vBET on suvand, mis võimaldab teil ignoreerida määratud lehekülgede tõlge. See suvand ei ole tõlgib leht, mis sisaldab URL-I teksti lisada vBET konfiguratsiooni. Panite lehel võib olla"-lehekülg"nii seda lisamisel Admin CP -> vBET -> Tõlkimine Options -> Ignore URLid Klõpsake SUVALISE lehe, mis on "-lehe", URL ei tõlgita, neile lehtedele viivaid linke ei suurendab keeletähise, lippe ei seal looda ja isegi siis, kui keegi lisab keeletähise URL käsitsi, siis alates sill olema ümbersuunatud Algne.

  Palun öelge, kas vajate abi saamiseks?

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Liitunud
  Oktoober 2009
  Postitusi
  3,032
  Blogisid
  1

  Default

  Vastust - Ma mõistan välja märkus olemas enam

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

 • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
 • Te ei pruugi postitada vastuseid
 • Te ei pruugi postitada manuseid
 • Te ei pruugi muuta oma postitusi
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33