PDA

View Full Version: Lahendatud php hoiatus kõigil lehtedel

tavenger5
19-02-14, 19:38
Saada see kõik mu lehed. Kasutate kõige uuemat versiooni.

Hoiatus: Sobimatu argument antud foreach() /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php liin 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Palun andke mulle link teema. Palun saatke mulle PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP ja FTP. Ma näha, mis toimub seal :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Mul on juurdepääs FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Kiire parandamine sel teemal:

Avage fail includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Otsi:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Asenda seda:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

See kiirparandus lisatakse järgmises versioonis.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Aitäh, et töötas.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Ma uuendatud tänu uusimale versioonile. Pidin uuesti taotlema selle paranduse, aga nüüd näitab kõigi Külastajate lehtede ükskõik mida.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Ma ei näe probleemi oma veebilehel.
Viimane versioon vBET on 4.7.2. 4.7.1 on oma versioon. Sa oled teinud alandavad?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Jah, ma alandas pärast seda, kui ma nägin seda, aga tundub, et see juhtub 4.7.1 samuti. Toimub ainult, kui tõlge pakkujad on olemas (Google on märgitud minu puhul saadaval, kuid ma ei ole nende jaoks sisestatud API võtme). Kui see juhtub teemad on ka mitte tõlkimisel.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Kui te ei ole võti Google, siis see peaks automaatselt keelatud. Te käsitsi Lülita Google AdminCP -> vBET -> tõlkimine pakkujad kättesaadavus. Palun andke mulle teada, kui Google käivitu automaatselt AdminCP -> vBET -> tõlkimine pakkujad kättesaadavus.
Palun andke teada, kas see lahendab probleemid.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Kui te ei ole võti Google, siis see peaks automaatselt keelatud. Te käsitsi Lülita Google AdminCP -> vBET -> tõlkimine pakkujad kättesaadavus. Palun andke mulle teada, kui Google käivitu automaatselt AdminCP -> vBET -> tõlkimine pakkujad kättesaadavus.
Palun andke teada, kas see lahendab probleemid.

Tegelikult tundub, et ma eksisin. Kuigi Google nüüd viibivate off Avattuasi käsitsi, viga ikka ilmub. Aga see ei esine pidevalt. Ma ei leia muster. Loomulikult läheb ära kui "Lisa alternatiivne silt" on sisse lülitatud.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Ma ei näe probleemi. Ma ei saa paljundada küsimus, kui ma ei tea, millal see tekib.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.9.99