PDA

View Full Version: Otsid abi vb blog paigaldatud kausta vBSEO (makstud)ctrenks
26-05-13, 00:30
Ma olen olukorras, nüüd ma ei saa lahendada, ja ma maksan mõned abi, sest VBSEO tundub enam toetada palju midagi :(


Minu praegune install on:

Site.com/ (CMPS lehekülg)
Site.com/forum/ (vbulletin Installitee)


See kõik töötab korralikult, aga nüüd lisasin blogi ja ma ei taha seda Foorum teele nii et ma lisatakse kausta koos VB4.2x nagu blogi:

Site.com/Blog/

See on, kõik töötab korralikult (ei usu tõlked tööd veel), kuid vaja on SEO sõbralikud (VBSEO) kasutatavad URL-id ja ma ei saa seda tööd.

Ma olen mõelnud mõned lahendused, näiteks kõrvaldades vbseo aga on rohkem kui 100,000 indekseeritud leheküljed nüüd ja saate muuta struktuuri.

Kui arvate, et saate aidata mul on valmis maksma abi.

Thanks,
Chris

Marcin Kalak
27-05-13, 20:56
Teil on küsimusi integratsiooni vBSEO blogi või tõlke blogi? VB mis versioon teil on? Kas sa blog on väline plugin või vB blogi? Teenuse integratsiooni (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/486-vbet-integration-instructions.html#post1785) saab teid aidata, kuid me ei saa garanteerida iga plugin õigeks integratsiooniks.

ctrenks
28-05-13, 22:26
Mul tegelikult on küsimusi saada blogi kasutada SEO sõbralikud URL-id, kui see on paigaldatud väljaspool Foorum kataloog. Ja siis muidugi mul on vaja teha mõned uuendused VBET kuni neid tõlkida. I maksis integreerimiseks, kui ostsin esimese toote, aga ma oletan, et see on eraldi. Ma arvan, et siinkohal oleks tore eemaldada VBSEO ja lihtsalt kasutada Foorumid sõbralikud URL-id, kuid pole kindel, kas ma olen võimeline säilitama kõik sama.

Marcin Kalak
29-05-13, 11:07
Saab iseseisvalt sooritada integratsiooni, see on kirjeldatud http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/486-vbet-integration-instructions.html#post1785.
Sa võid osta integratsiooni teenus (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration) ja me teeme teile integratsiooni.

ctrenks
29-05-13, 14:06
Kui arvate, et see saab olema valmis haige osta seda ASAP! Kuigi ma tegin varem teise $30 on varastada selle probleemi lahendamiseks

Marcin Kalak
31-05-13, 11:51
Kui blogi on osa vB saame teha integratsiooni selle blogi vBET pärast seda, kui tellite integratsiooni teenus (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). Kui blogi on plugin vB me saame garanteerida, et on edukas. Kui see on väline blogi ei saa integreerida koos vBET.
Saab iseseisvalt sooritada integratsiooni, hea meelega anname teile näpunäiteid, foorum.

ctrenks
31-05-13, 13:41
Tema on tegelik VB, aga paigaldatud viisil, mis on väljaspool /forum/ kausta kausta...

Siin on link

Allfreechips kasiino Bonus Foorum - liikme Blogs - blogid (http://www.allfreechips.com/casino-news/blog.php?do=bloglist)

obvouslyy peavad seda SEO sõbralikud URL-id (VBSEO) ja seejärel tõlgitud.

Marcin Kalak
01-06-13, 11:40
Me aitame teil integreerida vBET vB blogi, kuid tuleb integreerida vBSEO vB blogi.

ctrenks
01-06-13, 13:59
See oli mu peamine küsimus lol... nagu ma ütlesin, ma maksan keegi võime aru saada VBSEO osa.

Thanks,
Chris

Marcin Kalak
03-06-13, 18:09
Integratsiooni vB koos vBSEO ei ole seotud meie toode ja me ei tee seda.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1