PDA

View Full Version: Seaded nii makstud tõlked ei eemaldata

tavenger5
12-09-12, 15:45
Ma ei ole 100% kindel, et mu kallis makstud Google tõlked ei eemaldata andmebaasi vahemälu. Ma muidugi ei taha fraasid, mis on tõlgitud ka kunagi tuleb eemaldada sel hetkel kuna nad on üsna kulukas.

Siiski tundub, et tõlked on kunagi "valmis" vaatamata ainult lubatud 6 keeles. Iga päev Google tõlgib 500 000 tähemärki (kvoot, kes seavad) selle kohta ei saa kulutada rohkem kui 10 $ (USD) päevas.

On olemas seade, mis ma olen kadunud kuhugi, mis põhjustab tõlked tõlkida mitu korda? Parendused, teha süsteemi, et vähendada tõlked, mis on vajalikud korralikult tõlkida? Näiteks, kui lause on tõlkimisel üks postitus ja see sama lause on olemas veel üks postitus, et sama lause on saadetakse Google'ile kaks korda?

vBET
15-09-12, 09:52
See on kuni teie konfiguratsioon ei vahemälu on kustutatud või mitte. Saad lülitada vahemälu tühjendamine funktsionaalsust luues Admin CP -> vBET vahemälu -> andmebaasi vahemälu Time To Live (TTL) 0-ga. Või samas kohas Cache kliiringu strateegia puudega. Samuti veenduge, et teie andmebaas on (Kasuta andmebaasi vahemälu). Pange tähele, et vaikimisi andmebaasi vahemälu on ja arveldus on välja lülitatud.

Kui vahemälu oleks puhastada siis oleks võimalik ka näha palke umbes seda Admin CP -> Scheduled Tasks -> ajastatud Logi.

Pange tähele, et kogu sisu, mis on tõlgitud veel täita kuni vahemälu. Saate veeta päev vähem, see ei ole probleem, vaid vahemälu täita kuni aeglasem.

Samuti pakun seadistada Apertium tõlked - mis on tasuta. Mitte kõik keelepaaride toetatakse, kuid neile, kes on Apertium valitakse enne Google'i teha tõlge. Apertium server ei ole alati kättesaadav, kuid vBET saab hakkama - me lihtsalt alati proovida esimesena odavam variant ja kui see ei ole võimalik siis minna järgmise juurde.

Ja sellepärast ma ka soovitan konfigureerida Microsoft tõlge - seal on ka tasuta tõlkeid koos 2 miljonit tähemärki kuus piiri. See ei ole palju, kuid see teeb ka oma kulud aeglasemalt - muud targad siis makstakse Google neile 2 miljonit tähemärki :) Ja siin ka Microsoft valitakse kõigepealt, kui kättesaadav. Nii Apertium, siis Microsoft, siis Google - see on vaikimisi et tõlked kui kõik pakkujad on konfigureeritud. Saad seda et kui sa tahad konfiguratsiooni faili, kuid see ei ole soovitatav.

Kui teil on veel küsimusi, Palun küsige.

tavenger5
03-10-12, 21:23
Aitäh - ma lihtsalt alla laadida uusima versiooni ja sain uue Microsoft asjad töötavad. Kahjuks saab kasutada 2 miljonit tähemärki (Redigeeri) umbes 30 min. Yikes!

tavenger5
03-10-12, 21:39
Samuti, ma olen olnud tõlkimine umbes 500 k märke päev läbi Google peaaegu aasta nüüd. See on kahjuks palju raha maksma.

basketmen
04-10-12, 05:01
Samuti, ma olen olnud tõlkimine umbes 500 k märke päev läbi Google peaaegu aasta nüüd. See on kahjuks palju raha maksma.

Vau, kas sa tõsiselt?
365 päeva x $10 (500 k märkide perday) = $3,650

siis peaks olema väga suur Foorum, mis teenis tõlkida rohkem kui $3,650 aastas, ja väga palju post
või keskmise foorumit ja vBET vahemälu ei kehtestamisel õigus kontrollida minu teema liiga Alati, backup ja teha omal riisikol, cheers

Marcin Kalak
04-10-12, 19:19
Kulud sõltuvad Google ja Microsoft, kuid võib vähendada teksti saata tõlkimiseks.
Et vähendada oma kulusid makstud tõlked vaata siit (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post10411).
Uusim versioon vBET on uus variant, mis vähendab tõlge: Ära tõlkida arv. Leiad selle valiku AdminCP -> vBET -> Tõlkimine juurde.
Samuti veenduge, et teil on hea puhastada seatud vahemälu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.2