PDA

View Full Version: Lahendatud Kuidas eemaldada vbet keelekood

norku
05-10-11, 10:41
I uninstalled vbet, kuid keeletähist ei olnud eemaldada [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Praegu eemaldaks vBET ei puhasta BBcode pange tähele, et lehekülge võõrkeel jääb selles keeles, nii et sa kaotasid kasutajad eemaldatud vBET pealegi see saab olema väga raske lugeda tõlkimata postitust seega - võib-olla parem lahendus on kustutada need postitused üldse.
Kuid kui soovite ainult kustutada "[lang = x"ma võib koodi saate robot-puhtama nädala lõpuks jne

norku
05-10-11, 12:42
Mida ma vajan puhastamine on URL-ide... Url, mis konteeriti keegi, kes oli oma profiilis määratud keel võõrkeelena osutades [langtitle = x] [/langtitle] kuidas saan seda parandada?

Sain lahti [lang = x] [/ lang] [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Vabandust, vaid see tõstatada...

Ka ümbersuunamine Google indeks nüüd ülearused lingid minu foorum võõrkeele lehekülgedele?

vBET
05-10-11, 13:59
Nagu kirjutas Radek - koostab me teil robot (PHP skript) mis eemaldab kõik lang, langtitle ja notranslate BBCodes. Seda teha ning teile on sätestatud sel nädalal.

Kui teil on langtitle, tähendab see, et langtitle on kaasata lõime tiitli URL. Lihtsalt muuta lõime tiitel ja eemaldage see. Kohtades, mis on oluline ja ei saa oodata, palun lihtsalt seda käsitsi muuta. Teistes kohtades, palun oodake selle skripti jaoks.

norku
05-10-11, 14:05
Hi,

Miks pole teil inimesi kiiritusohu eest hoiatava et vbet bb kood ei kustutata saate desinstallida? Miks te pole tööriista kui te teate, et see juhtub? Ma hindan abi, kuid ma tahaksin umbes täielikult desinstallida ja samas Google'i registrite õige URL-id nädalaks ei oota...

Mis /da, /de, /es jne suunamine ühenduslõng milles Google on juba indekseeritud?

vBET
06-10-11, 02:24
Hi,

Bloom vastus teie küsimus puudutab - oli tõesti desinstallimiseks vBET, kui see on tõesti vajalik ja seda kasutatakse harva. Selline vahend kord enne oli palume, kuid kasutaja ei ole otsustatud peatada koos vBET ja lihtsalt häälestatud seda asjakohaselt.

Me ei saa seda teha ka Desinstalli kood - desinstallida ei saa potentsiaalselt kahjulikud. Mida te vajate nõuab andmebaas varundus seoses mis tahes probleeme.

Samuti pange tähele, et kui olete keelanud vBET seejärel Google on ei indeks vale URL-id, kuna need ei kuvata.

Puhul juba indekseeritud - lihtsalt luua ümbersuunamise eeskirjad, mis on suunata kõik need taotlused tagasi esialgse. Kasutage seda (Palun katse neid):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Lisage seal foorum kataloogi. Kui teil on probleeme ainult meile teie vBET eeskirjad ja me saadame teile tagasi muuta. Teiste sõnadega - need on 2 esimese vBET eeskirjad kui tuleks eemaldada vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & ümber suunatud või =

norku
06-10-11, 09:51
Ümberkirjutamine reeglid ei tööta. Iga kord, kui nimetatakse vana vbet-lehe loob 404.

Mul on paigaldatud /forum vb

.htaccess on public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Kõik uudised BB kood eemaldamise tööriista?

vBET
06-10-11, 11:37
Foorum register lisatakse vales kohas, kasutage seda:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Kuid see oletada, et olla public_html ainult foorumi kataloogis. Parim viis on - lihtsalt kasutada eeskirju, mis teil esines enne ja neid muuta. Kui teil pole ühtegi, siis meil õigus ühe leidmiseks. Kasutage seda foorum kataloogi esmalt. Kui soovite kasutada põhikohtuasja directory, seejärel kontrollige esimese ilma täiendavate /forum

norku
06-10-11, 13:18
Kõik töötanud trahvi, htaccess /, kui mul oli vbet installitud. Jah, ma proovisin minu vanade eeskirjade esmalt aga eiravad neid. Ma ei saa oma reegleid töötada kas /forum või /. Ma võiks lihtsalt jäta asju neid ja vaata Google, kuhjates 404 404 pärast ühendusse Webmaster Tools, kuid ma eelistan puhta suunata.

Kas soovite vaadata? Ma ei saa PM admin ja ftp pääsete.

norku
06-10-11, 14:34
Ikka veel siin

norku
06-10-11, 16:20
ja veel siin. Te ei ole siin enam kuigi vaatamata PM kahe tunni jooksul tagasi, kui te kindlasti on siin. I 'm going to mõned tee. I can wait

norku
06-10-11, 19:39
ja tagasi. Kõik uudised?

vBET
06-10-11, 21:25
Kõik töötanud trahvi, htaccess /, kui mul oli vbet installitud. Jah, ma proovisin minu vanade eeskirjade esmalt aga eiravad neid. Ma ei saa oma reegleid töötada kas /forum või /. Ma võiks lihtsalt jäta asju neid ja vaata Google, kuhjates 404 404 pärast ühendusse Webmaster Tools, kuid ma eelistan puhta suunata.

Kas soovite vaadata? Ma ei saa PM admin ja ftp pääsete.

Palun näidake mulle oma .htaccess enne vBET on eemaldatud. Samuti palun ole rämpsposti - see on otstarbekas. Samuti pange tähele, et PM sõnumid privaatsõnumeid - need ootavad enam hindamiseks ei olnud taotluse korral ja võib oodata enam kui üks meie töötajad on puudunud hõivatud. Kuni saada juurdepääsu andmetele kirjutage foorum nii, et kõik meie töötajad aitavad teil palutakse. Juurdepääsu üksikasjad ei ole vaja siin - lihtsalt Palun saatke oma täieliku .htaccess enne vBET on eemaldatud.

PS.
Ma töötan nüüd uue beetaversiooni - parandusi Radek oli siin ja ei saa aidata teil kuna saadate infot me teil oli oodata PM. vabandust.

norku
07-10-11, 09:05
Rämpsposti? Sa olid foorumi kohta enne tootmist, selle ajal ja pärast kui, saadetakse see PM. Ma saatis vastuse märkimisväärset ajaks lõim Ootel pärast. Kui te ei saa vaivautunut lohistades ise ära paar sekundit vastust küsimusele, siis te võiks vähemalt on tunnustanud PM saamisest. Põhjustasite probleem Olen kogenud. Vbet ei tööd reklaamitakse (Jah, ma tean, teie sõltumatutel) ja all I want is saada see minu foorum välja kiiresti. Kuid see lihtsalt ei saa desinstallida nagu iga muu Vb lisandmoodul. Oh ei, sest Vbet jätab selle splattered kogu koht BB kood.

Kusagil teie saidil on olemas täielik kirjeldus, kuidas eemaldada Vbet. Ei kui kas olete meile sellest teatanud, et kui me desinstallida ei saa kõrvaldada BB kood ja et meil tuleb oodata, kuni päeva eemaldamiseks tööriista. Kõnealune vahend peaks olema install paketi osa, kuid selgelt ei meeldi et rääkida. Selle asemel kuvatakse äärmiselt Naši vastuse kui tõhusalt ütlesite kunagi kaaluda võimalust, et keegi tahavad Vbet desinstallida?

Nii, nüüd on tuhandeid indekseeritud lingid, mis on nüüd kõik toodavad 404s ja Paar sada postitused, mis sisaldavad teie BB kood ja ma olen probleem??

Mis puutub uudelleenohjausten on mida te soovite teada? Mul on paigaldatud /forum nagu ma ütlesin korduvalt vb sviit. Töötamine Vb /forum paigaldatud Vbet töötab ainult ühe komplekti redirects ja ma tean, et sa tead, et. Mulle pakutakse, saate FTP- ja admin juurdepääsu nii, et saate endale võtta pilk, kuid selgelt teil sama palju aega nagu oleksite siis, kui mul oli veel kliendile....

Siin on htaccess enne vbet eemaldamist. See oli public_html asuvad ja töötas suurepäraselt (mul on paigaldatud /forum vb)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Pange tähele, et korduvate sõnumite peetakse SPAM - iga foorum ma tean. Kasutaja ei soovi arutada ainult SPAM - määratluse kohta, palun korda. Ma mõistan, kui teie sõnumi ootas mõne päeva jooksul, sest me igatsen mõned kuidas - see oleks isegi hinnatud meelde, kuid 3 korda samal päeval...

Teie .htaccess peaks välja nägema järgmine:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Ka minu vabandused - ma unustasin öelda teile umbes 301 suunamine enne. See on praegu seatud. Palun kontrollige ja öelda, kas (I 'm not sure eeskirjad nõua / enne foorumi või võib-olla täielik URL, kuid see on midagi, mida kontrollida foorum). Kui see ei ole ma kasutan teie Accessi andmed saata eile ja seadke see õiguse paigutada.

PS.
Radek testib kohe skripti eemaldamine vBET BBCodes - see peaks olema kättesaadav kiiresti.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Hi,
Märkus!
See on selle skripti beeta versioon!

1. Palun looge fail ja salvestage see "clearBB.php"
2. Kasutusele alljärgnev kood see ja salvestada
3. Üleslaadimine serverisse, foorum juur
4. Tehke oma andmebaasist varukoopia
5. Lülitada oma foorum
6. Logi sisse admin
7. Brauseris, esitatud url sihtkoha oma "clearBB.php"
8. Vajutage nupu "Tühjenda"

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array(""," [Lang = zh-TW] "," [lang = zh-CN] ","[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove ",$ new_message);
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], „[lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message "[lang =");
}
update_pagetext ($sõnumi [postid] $new_message);
}
/ / lõpetada samaliigiliste selge ametikohale

//Block URL-id ja niit puhastamiseks
Kui ((strpos ($sõnumi [nimi], „langtitle ”))! == FALSE) {
$new_message_title = $sõnumi ["nimi"];
$to_remove_title = array ("[langtitle = zh-CN]",
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title ",$ new_message_title);
Kui ((strpos ($ new_message_title, ");
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Kui soovite ainult "selged" lõigatud URL-ide Palun koodi, mis piirneb:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / End of block kliiring-id ja niidid pealkirjad
Kui teie brauser tippige selle sihtkohta ja lükake nupu "Tühjenda"

norku
07-10-11, 18:13
Tänu väga palju. Ma annan teile teada, kui mul on probleeme, kuid tundub piisavalt selget teavet.

norku
07-10-11, 18:30
.htaccess ei tööta. See ei suunata ja lisab kodu/public_html/kasutaja/URL jne. Eemaldada.

Miks on olemas kaks lahtrid postitus eespool nimetatud 17? Ma olen arvailemasta et lahtri 1 on üks skripti ja et lahtrisse 2 skripti kaks. Ei ole oluline liikuvad on esimene?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Kontrollkoodid on ainult üks script - esimene
Teine lahter on eemaldada, kui te onlu soovite tühjendada oma idest bbcode

norku
08-10-11, 11:20
Tänud. Mulle see käivitamise katsel:

"teie edastuse ei saa töödelda, kuna puudus turvaluba.

Kui see ilmnes ootamatult, palun teatada haldurile ja kirjeldatakse meetmeid, mis on tehtud enne saite selle tõrke".

Üritasin skripti kasutades vaikimisi naha ja ka config.php keelatud lisandmoodulitega. Ei tööta.

vBET
08-10-11, 12:09
Palun proovige esmalt oma foorumis sisse logida ja seejärel avage skripti sama brauseris. Öelda, see ei aita.

norku
08-10-11, 12:33
:) Mul oli sisenenud I avas ka script samas aknas.

Redigeeri: on smilie tähenda probleemi läks ära. Skripti ei saa käivitada.

Täiendavalt redigeerida: vt 19 konteerida. Konteeritud htaccess ei tööta.

Saatmisel peate FTP- ja admincp juurdepääsu paar tundi tagasi, nagu nõutud.

Üks ainult selleks, et vältida vältimatu küsimus enam redigeerida ja salvestada mõnda aega siin on praegu näiteks lingi Google indeks:
http://www.xxxx.com/forum/no/f72/just-an näiteks-726 /

See tuleneb uuesti oma htaccess kasutamisel ametikohal 16:
http://www.xxxx.com/home/xx/public_html/forum/f72/just-an-example-726/

Mida on vaja redigeerida teie eeskirjad eemaldada kodu/xx/public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Mul oli teie serveris ja teie .htaccess probleem on lahendatud. Nagu ma kirjutasin ma ei ole kindel, et ei teil vaja / suunamine alguses aadress või mitte - oli vaja. See on OK-Palun kontrollige ja kinnitada.

Radek aitab teil oma skripti probleemi – ta tööd esmaspäeval. Vabandust, see võtab rohkem aega, kuid Radek loomise ja katsetamise skripti - ta võib aidata teil parim inimene. Kui see on tõesti midagi, mida ei saa oodata, kuni esmaspäev Palun andke mulle teada, ja ma ei veeta pühapäev aega kontrollida seda. Loodan, et see ei ole tegelikult nii kiireloomuline.

norku
09-10-11, 13:19
Suurepärane. Aitäh. Suuna edasi mobiilisõnumina töötab ideaalselt.

Skripti ei ole nii kiireloomuline, kuid kui see saab olema tegeles esmaspäeval, mis oleks väga hea.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Vabandust, mis on väga kaua oodata
Olen muutmine kood minu eelmine postitus (kliki
Palun proovige kasutada uue

Tänud. Mulle see käivitamise katsel:

"teie edastuse ei saa töödelda, kuna puudus turvaluba.

Kui see ilmnes ootamatult, palun teatada haldurile ja kirjeldatakse meetmeid, mis on tehtud enne saite selle tõrke".

Üritasin skripti kasutades vaikimisi naha ja ka config.php keelatud lisandmoodulitega. Ei tööta.

Jah, kuid on hästi tuntud vbulletin väljaandmine, ma olen kirjeldatakse seda neile, paremale kohe, kuid praegu kasutage selle uus kood veel kord ja proovige faili nime muutmiseks

EDIT
Palun öelge mulle vbulletin versiooni te kasutate?

norku
10-10-11, 11:11
Hi,

Lisasin oma uue koodi ümber faili ja proovisin käivitada, kuid ma olen endiselt saada sõnumit turvakood. Ma kasutan vb suite versioon 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Olen lisanud mõned vBulletin vihje, ja teha seda koodi kiiremini, proovige see nüüd: Vajuta ja andke mulle teada, kui see aitab

raymond
11-10-11, 04:26
I vaadeldi tähis ja nägin seda.

< action="/forum/et/clearBB.php?do=execute moodustavad" meetod "Sisesta" = >< input type = "submit"
väärtus = "selge" laad = "laius: 70%; dumpingumarginaali paremalt vasakule: 15% "/ >< / moodustavad >

Võib-olla on skript on clearBB.php nimetada?

raymond
11-10-11, 04:49
Töötanud minu jaoks.
Ma kopeeris tähise, kleebitakse tekstiredaktoris ja salvestada kui clearBB.php
Vbulletin foorum juurkausta clearBB.php laadida.
Sisse loginud administraatori, sulgege juhatus ja clearBB.php Käita minu brauseris.
Klõpsake nuppu clear.

Voila, kõik keele silt on tühjendatud.

Tänu vBSEO, kõik need surnud lingid on jäädavalt ümber algse teema :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
I vaadeldi tähis ja nägin seda.

< action="/forum/et/clearBB.php?do=execute moodustavad" meetod "Sisesta" = >< input type = "submit"
väärtus = "selge" laad = "laius: 70%; dumpingumarginaali paremalt vasakule: 15% "/ >< / moodustavad >

Võib-olla on skript on clearBB.php nimetada?

Jah, teil on õigus, kuid puudub luba probleem on teise kohta rida on käesoleva seadustiku - üks, mis annab teile õiguse faili.
Kaaluge selle probleemi lahendada või on sul on küsimusi

norku
11-10-11, 10:20
Tänu Raymond. Et määrata sümboolne tõrge mind.

See ei ole "lahendada „kuigi r.dziadusz...

Probleemi pärast selle skripti käivitamine: kõik eelmise ülakomad (ja jutumärgid) on nüüd Ascii HTML ': & # 039, & quot; Mis tahes ideid, kuidas selle probleemi? (Olen vbseo ja püüdis - funktsiooni märgi asendamiseks ei tööta. Ma ka ümberehitatud postitus vahemälu pärast BB skripti käivitamine - ei muuda midagi). Ainult ülakomad ja jutumärgid, mis olid olemas enne oli käivitada skripti mõjutanud (neid sisaldavate uute ametikohtade kuvatakse tavaliselt) ma "Petma" osaline määrata vb tsenseerimine abil, kuid ma pigem ei oleks.

Lisaks & näitab kõikjal nagu & amp;

Probleemi 2: mingil põhjusel mõnes kohas on see BB kood: [Lang = x], [lang = x] jne, kuidas muuta nende liiga tappa skripti (clearBB.php)?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Kahjuks ma olen märgitud seda lahendada pean toimib nii
Ma uurib, miks sa saad & # 039, palun ütle mulle milline charset te kasutate (kirjeldavad, kuidas seda teha, võite leida selle faili readme.html)
Teise probleemi, see appeard kuna kasutajad lisada "lang" kood manualy
Kui soovite eemaldada minu skripti abil esimese puhul ii [Lang = x]
Palun leida need read:

Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], „[lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message "[lang =");
}

ja täpselt pärast:

Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], „[Lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message "[Lang =");
}

-see ei ole katsetatud on lihtsalt kiiresti kindlaks määrata
kuid teisel juhul [lang = x] see bbcode ei tööta ning on suurem keerukamaks, võib mõjutada ka mõned rohkem probleeme, sest te Kuva silt kahe lünki, kuid ma ei tea, kui kolmekordne jne, mille oli ja mis, kuna saate teksti cutted, on vaja selgitada, kui on võimalik kõrvaldada sildid nagu see ohutult.

Edit
Kohta & # 039, me töötame selle kohta curently pleae oodake teist

norku
11-10-11, 12:45
Tere ja tänu. Ma hakkasin uus teema see nii, et see võivad kustutada Palun?

Minu charset on ISO 8859-1

Täname ka skripti info.

Ootan teie ärakuulamist asjale Ascii html nagu ma tõesti kindlaksmääratud saada.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Tere meie veel tööd selle nimel, meil on mõned meie katse foorum, ajutise vbulletin probleemi lahendamiseks Vabandame viivituse, saad lahus võimalikult kiiresti!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Tere ma tean, mis tundub olevat probleem, ma arvan, et saate varasema versiooni clearBB, nii nagu ma ütlesin oli beetaversiooni.
-Eemalda & amp jne Palun andmebaasi taastada varundid vahetult enne robot kasutades ja selle faili uuesti luua täpselt nii, nagu on descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), kasutades praegust-(mitte varasematest, see võib tekitada probleemi - Vabandame, et) skripti versioon

norku
12-10-11, 15:04
Ja kaotada 2 päeva ametikohad/jutulõngu mõjutatud foorum väärt? Ma ei saa seda teha...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
OK saate luua teile teise skripti, mis eemaldab kõik see & # 039, & quot & amp
Mul on kahju, et see ASCI html-koodide kuvatakse, kuid pange tähele, et saate selle toote beetaversiooni, me teeme midagi, mis aitavad teil

norku
12-10-11, 17:19
See oleks suurepärane. Tänud. Skripti eemaldab need isegi juhul, kui need on ühendatud teiste sõnadega nagu see ettevõttesse: & quot;Donetsk-Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
See on ka beeta versioon

1. Palun looge fail ja salvestage see "decode.php"
2. Kasutusele alljärgnev kood see ja salvestada
3. Üleslaadimine serverisse, foorum juur
4. Tehke oma andmebaasist varukoopia
5. Lülitada oma foorum
6. Logi sisse admin
7. Brauseris, esitatud url sihtkoha oma "clearBB.php"
8. Vajutage nupu "Tühjenda"
<? php echo "< input type = /" peidetud / "nimi = /" securitytoken / "väärtus = /" ". $vbulletin - > kasutajateabe (UserInfo) [securitytoken]. "/" / > / n ";?>

< p laad = "teksti joondus: keskele" >
Selle programmi abil saate muuta "normaalset" tunnuseid arvesse asci HTML-koodi
</br> see skript on suur mõju oma
andmebaasi ja muutused on püsiva - <b> ei saa tagasi võtta </b> seetõttu:
</br>
Veenduge, et te ei oma andmebaasist varukoopia <b>! </b> ja <b> omakorda kindlasti
selle skripti abil välja oma foorum </b>! </p>

< action="/forum/et/decode.php?do=execute moodustavad" meetod "Sisesta" = >< input type = "submit"

<? Php

funktsioon update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
global $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
VÄRSKENDUS ". TABLE_PREFIX. "post
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
Kui postid = ".$ message_id
);
}

funktsioon update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
global $ vBulletin;

VÄRSKENDUS ". TABLE_PREFIX. "post
Sea tiitel = "".addslashes($new_tittle).""
Kui postid = ".$ tittle_id
);
VÄRSKENDUS ". TABLE_PREFIX. "lõim
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
Kui firstpostid = ".$ tittle_id
);
}

require_once ('. / global.php');

Kui ($_REQUEST [''] == "täitmiseks") {
$to_remove = array ("& gt;", "& lt;", "& amp;", ""

$tulemus = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".TABLE_PREFIX. "sisestada juhul, kui pagetext samasuguse"% & gt; %"OR pagetext nagu"% & lt; %"OR pagetext nagu"% & amp; %"OR pagetext nagu '% & # 039 %' või pagetext nagu"% & quot; %"OR jaotise samasuguse"% & amp; %"või nagu '% & # 039 %' OR nimetus nagu"% & lt; %"OR jaotise samasuguse"% & gt; %"OR jaotise samasuguse"% & quot;"");
Kuigi ($ sõnumi $db-= > fetch_array($result)) {
$new_message = $sõnumi ['pagetext'];
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], "& gt;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& gt;
}
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], "& lt;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& lt;
}
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], "& amp;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& amp;', '&',$ new_message);
}
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], "& # 039"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& # 039", "„",$ new_message);
}
Kui ((strpos ($ sõnumi ["pagetext"], "& quot;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& quot;
}

update_pagetext($new_message,$Message['postid']);

$new_title = $sõnumi ["nimi"];
Kui ((strpos ($ sõnumi [nimi] ' & gt;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& gt;
}
Kui ((strpos ($ sõnumi [nimi] ' & lt;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& lt;
}
Kui ((strpos ($ sõnumi [nimi] ' & amp;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& amp;', '&',$ new_title);
}
Kui ((strpos ($ sõnumi [nimi] ' & # 039 "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& # 039", "„",$ new_title);
}
Kui ((strpos ($ sõnumi [nimi] ' & quot;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& quot;
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Vabandame stiil aga kui ma seda ellu [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Proovisin skripti ja see ei eemalda ascii HTML-i kui see on liidetud peale sõna. Siin on üks näide: need on uimastamist. I võib & amp; # 039; hinnang abi t...

Peaks ma näha ekraani tulemused pärast skripti käivitamisel?

norku
12-10-11, 18:49
Oh suur etapis Desinstalli http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; on lisatud sidusust ametikohtadele koormus.... Ükski neist nüüd tööle muidugi. Ei ole rahul

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
Desinstalli mõnes etapis
Kuigi te kasutate Jah teises skripti? Ka kui midagi läheb valesti lihtsalt taastada andmebaasi varukoopia, ajal saate foorum tuleb sulgeda, nii et teil pole losts koodiga.
Ka ma esly chang teise skripti eemaldamiseks HTML-koodi, isegi juhul, kui see on mõned sõnad sees Vabandame selle unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Hi,

Mul on käivitada skripti kõik versioonid samas andmebaasis (Jah, koos teie juhiste kohta suletud foorum).

Vietin täna läbimas sadu jutulõngu sidususe parandamine 8 tundi ja & quot jne. Ma olen tõsiselt igav nüüd juhul, kui te võiks teha mulle skripti, mis eemaldab # 039; , & quot; , & amp; isegi juhul, kui nad on sõnu, mis oleks täiesti suur:) osad

Redigeeri: Skripti ka määrab nagu üks postitus eespool nimetatud # 43 sidususe?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Skripti, mis nüüd writing teile muutub iga # 039; , & quot; , & amp; arvesse "jne saanud te ka PM, mulle kuvatakse lõime url murtud linkidega

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Koodi uuendamise: klõpsake (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Tere ja tänu värskenduse. I kestis skripti ja sai folllowing tõrge. Paistab, et võib-olla üks parameetritest võib olla valesti?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Saate palun üks rohkem aega anda mulle oma tõrge puhkusel, ilma puting selle BBcode sildi - kui te seda teete mõned HTML-koodi on muudetud tunnuseid arvesse ie.: % ühendama; % "% jne

norku
18-10-11, 12:11
VBulletin 4.1.6 andmebaasi tõrge:
Lahke:

Vigane SQL:
VALIGE * FROM sisestada juhul, kui pagetext nagu "% > %" OR pagetext nagu "% < %" OR pagetext nagu "% & %" OR pagetext nagu "%" "OR pagetext nagu" % "%" või nagu '% & %' OR nimetus "%" nagu "OR nimetus nagu" % < % "OR nimetus nagu" % > % ";

MySQL tõrge: Sa ei vea teie SQL syntax; kontrollida käsiraamatu, mis vastab teie MySQL server versiooni õigus süntaksit kasutada lähedal "%" OR pagetext nagu "%" %' või "% & %" nagu OR nimetus "%" nagu "OR ti" on rida 1
Error Number: 1064
Taotluse kuupäev: Esmaspäev, oktoober 17. 2011 @ 01: 57: 46 PM
Tõrge kuupäev: Esmaspäev, oktoober 17. 2011 @ 01: 57: 46 PM
Skript: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Viitaja: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP-aadress: 79.194.232.35
Kasutajanimi: xxxx
KlassiNimi: vB_Database
MySQL Version: 5.0.92-kogukond

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Tere kui minu koodi kasutusele teksti redigeerimise programm, see tõenäoliselt muutub html Asci kood tavalise märke, ja nii, et ei ole ilmnenud probleemi. Palun Kleebi veel kord ja veenduge koodi ei muutunud - kõik asci jääb see on minu postitus. Eriti tähelepanu kohta "% # 039; %, ei tohiks muutub see on"

norku
18-10-11, 12:49
Okei. Ma proovida, et.

norku
18-10-11, 13:09
Kuidas ma takistan see juhtub? Olen proovinud Notepad ++ ka, kuid kui ma kleepida oma koodi muuta sümbolid

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Kui teie acces üksikasjalikult PM palun oma FTP-i paigutada käesoleva seadustiku exatly, tuleks, kui te ei soovi, võite proovida manualy muutus sümbolid uuesti pärast seda, kui see muutub niimoodi acces mulle "

norku
18-10-11, 14:43
I kestis ikkagi ja tundub, et on töötanud seekord. Panna ette, et "operaator tõrge":)

Tänu väga palju seda, mis jääb sea kõri avamise ja ma loodan, et lõim on kasulik kõigile teistele, kes on mingil põhjusel vbet desinstallimiseks.

Kõigile desinstallimine Näpunäide: ära teha, mida ma ja lihtsalt desinstallida nagu tavalise vbulletin mod. Küsi enne desinstallite kindlasti kutid siin on vbet. Seda saate säästa palju peavalu.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Tere, kui teisi küsimusi, mis on selle lõime Palun paluda, muid küsimusi, palun Avage uus teema.
Kui kõik on ok ma märgib ta lahendada

schan
20-02-14, 20:37
Kas see ikka on probleem või on need probleemid lahendatud nüüd? On ikka valu tagumik uninstall vBET?

Aitäh.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
Probleem on lahendatud.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99