PDA

View Full Version: Lahendatud Hoiatus: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php

StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Tere

See tõrge ilmneb kui ma vajutan vahemälu puhastaja.
Kõige tõenäolisemalt juhtub, sest mõnes kohas ei võtnud
muutunud admincp kausta nime config.php arvesse

Just vihje;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Seal on sektsioon config.php nn PATH admin & MODERAATOR juhtpaneelid 'ja siin on valikud:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Muudatused neist peaks aitama, kuid me uurime seda täpselt, kui seal on midagi muud, mis võib põhjustada viga eespool kirjeldatud.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Kas võite kinnitada, et viga ikka toimub?

chick
31-12-10, 16:22
Vabandust hilinenud vastuse **********.. Jah muidugi ma tegin seda või ei suutnud ma sisestan oma admin panel.

Kas võib olla, et mu index.php suunatakse (vbseo) kuni bfdiscussion (mitte ümber lihtsalt suunatakse)

Mis nüüd?

Panin töölaua otsetee see teema, et ma ei unusta, et näha oma vastuse.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
hmm, ma olen ikka proovida reprodutseerida. sa saad kirjeldada seda mida ma peaks tegema ja mida ma peaks muutuma?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
tere,
Olen lahendus sinu jaoks.

1. minna admincp-> Plugins & Tooted-> Manage tooted->
2. aastal vBET toode leida admin_maintenance plugin
3. selle plugin leida:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. ja asenda:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. salvestada plugin
6. seda testida.

Lahendatud, lisatakse järgmise VIIMINE.
Tänu selle info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.2beta