PDA

View Full Version: Lahendatud Kasutajad Vali keel ei täideta

Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Ma registreerusin uue kasutajana ja valitud Hispaania on minu postitad keeles, kui ma siis sisse loginud foorum see oli pigem inglise kui hispaania (i elada england nii et minu brauser on inglise keel kuid vbet seaded i valinud "usaldus user" ), i kontrollitud usercp redigeerida detailid ja valitud keeles näitab hispaania keelt?

Kas oskate nõu anda palun?

Regards,
Simon

EDIT: keele lipp (Hispaania), ei saa valida nii, et osa on au selle lihtsalt, et ta ei tõlgi lehel hispaania keelt!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
tere,
Trust kasutaja võimalus seda Google Language avastamine. Google ei ole küsiti keelt üldse, kasutaja seadeid. me usaldame kasutajat, et sõnum, mille ta kirjutas, on tema keel, mida ta määratud. Kas vaid ametikohtade kirjutatud selle kasutaja.
Forum keel on alati selline, et valisite. (Näiteks "inglise keel")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET suunab muude konkreetsete keeles, kui seate eriline võimalus Misc osa nimega Suuna kasutaja keeles. Ikka palun, et vBET ümbersuunamised vastavalt brauseri seadeid (Saada päises) ei ole vastavalt kasutaja seadistus. See on piisavalt, sest kui sul on reaalne kasutaja, kes räägib hispaania siis ta on Hispaania seaded oma brauserist - nii vBET saab suunata teda isegi siis, kui ta on külaline. Ka suunata vastavalt brauseri teavet on palju kiirem - saame seda teha kõige esimene konks. Et oleks võimalik ümber suunata vastavalt kasutaja, milles me peame ootama kuni ta sisse logib ja siis saame suunata pärast vBulletin teak andmebaasist oma andmetes. Nii et tegelik strateegia on kiirem, töötab ka külalistele ja tegelikud kasutajad (ei ole test kontod) piisab:) Võite katsetada seda, muutes oma brauseri keele seadeid, taaskäivitada brauser (ümbersuunamine on ainult esimesel nõudmisel istungil, nii et me võimaldab kasutajal hiljem muuta) ja mõnikord selge küpsised (kui brauser hoiab istungil pärast taaskäivitust).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations