PDA

View Full Version: Soov abi vaikekeele



Cybershaolin
14-11-09, 08:26
Tõesti kena toode. Aitäh veelkord, et see hack. :)

Mul oleks vaja abi või on taotluse teha. Uute kasutajate foorum, see on OK, sest neil on välja valida oma vaikimisi keeles vaid kõigi olemasolevate kasutajate, ei ole määratud väärtust, see lihtsalt paneb "Not set". Kas sa annad mulle päringut täita, et automaatselt panna vaikimisi keele asemel "Not set" (minu puhul on see prantsuse vaikimisi)? Seda seetõttu, et isegi kui paned lõime foorum rääkimisega kasutajate minna muuta oma andmeid, paljud neist ei loe et niit.

Oleks tore, kui ma saan seda muuta automaatselt mu praegune kasutajatele.

Aitäh.

vBET
14-11-09, 14:29
Sa ei pea seadma vaikimisi keele kasutajatele. Kui vaikimisi keeleks on seatud, siis vBET eeldab, et see on sama mis foorumis keel ja ei võta meetmeid, kui uusi teateid tulevad (põhjustavad need on foorumis keeles):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
OH, ei teadnud, et on kahju. Täname vastuse.

vBET
14-11-09, 23:53
Pole probleemi - ma olen siin, et aidata teil:) Küsi kui vajate. Ka uusi funktsioone või integratsioon:)
Aitäh.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1