PDA

View Full Version: Lahendatud Kasuta mõõtu vahemälu külalist (BETA!)



tsak76
29-07-10, 06:21
kui see on sisse lülitatud, külalised ei saa valida stiili: p

kamilkurczak
29-07-10, 14:50
ok, kinnitati.
Ma reprodutseerida see minu test foorum. Nüüd töötab lahendus. Me püüame seda parandada.

tsak76
30-07-10, 14:19
kõik fikseerida see on? i kasutamise vajadus cache võimalust asemel db

vBET
30-07-10, 21:13
Jah. See on juba lahendatud ja lisatakse järgmise vabastamist. Kiire määrata:
1. Muuda faili / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2. Otsi:

return DIR.'/'.VBET_GUEST_CACHE_DIR.'/'.($_REQUEST['language'] ? $_REQUEST['language'] : $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage']).'/'.$filename.'.html';
3. Asendatakse järgmisega:

return DIR.'/'.VBET_GUEST_CACHE_DIR.'/'.($_REQUEST['language'] ? $_REQUEST['language'] : $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage']).'/'.$filename.$vbulletin->userinfo['styleid'].'.html';
4. (Valikuline kuid soovitas) Eemaldage kogu külaline cache kataloogi ja kopeeri see uuesti vBET pakett (meenub umbes privileege) - meil muutuvad failid nimi konventsioonid (styleid kaasas) nii vanu faile ei kasutata enam ja see on ainult talje ruumi. Pange tähele, et järgmises versioonis on automaatne vanad failid puhtam lisada.

tsak76
30-07-10, 23:08
ok kuid me ei tohiks cache default forum lang või mitte?

tsak76
30-07-10, 23:14
oops ma lihtsalt näha vigu tõlkelehekülge post näitab see oli kirjutatud 1903 lol 1903/06/10, 16:02 minu def lang see näitab 03-06-10, 16:02

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1