PDA

View Full Version: vBET 4.2.3 ajatatud



vBET
30-06-10, 07:29
Hi all.

Kuna mõned täiendavad oma soove peame muutma kuupäeva 4.2.3 vabastamist. Meil oli valmistada ette selle järgmisel nädalal, see saab vabastada, kui see on nüüd. Ikka saime väärtuslikku tagasisidet võimalik parendamine mõõtu Cache külalistele funktsionaalsust, näiteks: lülitage normaalseks lehekülgedel, zip sisu salvestatakse kettale, ajastatud tasaarveldus vana valutama faile.

Me otsustasime, et see on parem vabastada 4.2.3 koos nimetatud sisuliste muudatustega lisada. Nii et me ei suuda pakkuda seda juuli esimesel nädalal. Vabandame ebamugavuste pärast, kuid see ajatada annan parem lahendus meie VB4 kasutajatele:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Tere, ma arvan, et probleemi ei ole. Ootan järgmise versiooni! Tervitus VLT. statistikaga, mille tõlge on kasutatud ja kui tihti?

vBET
30-06-10, 09:52
Me ei plaani lisamiseks statistika seda järgmise vabastamist.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
loodame saada käed ta varsti;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Hea uudis vBet! Thanks, sest mu vead tõlkimisel artikleid tuli tagasi pärast upgrade mingil põhjusel.

Thanks,

vBET
02-07-10, 22:26
Hea uudis vBet! Thanks, sest mu vead tõlkimisel artikleid tuli tagasi pärast upgrade mingil põhjusel.

Thanks,

Vabandust, aga ma ei saa aru, et sõnum. Oled sa õnnelik, või teil on mõni viga pärast uuendada? Ja kuidas sa võisid uuendada 4.2.3, kui see veel ei ole? Kas teie andmed on tegelikult 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Ei, ma rääkisin oma vBulletin uuendada versioonile 4.0.4 pl1 Mate.
"Head uudised", oli tulemas vabastamist ..:)

Thanks,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
kõik uuendused: D

vBET
20-07-10, 19:27
Ma tulin tagasi puhkuse, nii et kõigepealt tuleb käsitleda kõiki küsimusi ja seejärel värskendage ajakava:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1