PDA

View Full Version: Lahendatud functions_vbseo_createurl.php viga



linuxtuts
18-06-10, 01:21
Ostsin just vBET ja branding tasu.

Ma saan seda oma httpd palke, kui üritad käivitada sitemap generaator ja vBET ei väljendu CMS üldse nii, ei trahvi foorumites.





[Fri Jun 18 04:13:09 2010] [error] [client xx.183.xxx.30] PHP Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text() in /home/me_mine/public_html/vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php on line 47, referer: h**p://www\/linuxtuts.net/\vbseo_sitemap/index.php?rlist=true





Olen "vb optimeerida Pro" ja viimane & suurima vbSEO paigaldatud töötab täiuslik. (Või vähemalt nad olid **********. lol)

Olen vaadanud ja kontrollitakse üle kõik muudatused.

Palun nõu.

Thanks,

PS: WTF! Ei saa isegi post url koodis silte (15 ametikohal b4 **********)

vBET
18-06-10, 09:45
Hello.

Kas seate 'Lingi tüüp ", et VBSEO_URI? Pange tähele, et veateade tähendab, et vBET fail vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php ei kuulunud ja vBET sisaldab, kui see on konfigureeritud vBSEO lingid.

Umbes CMS tõlge - kirjeldage rohkem. Kas sul on tühi leht või tühi string või lihtsalt algse sisu? Palun andke URL (PM, kui ei saa seda teha siit) lehele, kus me seda ei näe.

Umbes PS: Pange tähele, et kuna SPAM meil oli piirata võimalust lisada URL meie foorum. See blokeerimata pärast mõned ametikohad. Ja kui sa näed *** see tähendab, et URL-i kasutatakse mõningaid tsenseeritud sõnad - lihtsalt anna see meile ruumi, me teame, mida sellega teha;)

linuxtuts
18-06-10, 13:58
Ma tunnen sooooo rumal (kuidas ma igatsen seda) Mate ...

See on kõik see oli peatusteta sitemap.


Summary:
============================
Foorum Display: 1522
Show Thread: 10088
Show Postitus: 204
Liikmete profiile: 3
Poll Results: 0
Blogisid: 0
Blog Sildid: 0
Album Aadressid: 0
Sotsiaalsete rühmade URLid: 1
Tag Aadressid: 1
Arhiiv: 1521

Kokku indekseeritud veebilehtedelt: 13344
Kokku Protsessi aeg: 47,004.40 sekundit


oli 3400 midagi ....:)

Aga CMS ikka ei tõlkimisel.
Page korda välja everytime.

Ma saadan sulle PM Mate.

Thanks,

linuxtuts
18-06-10, 22:03
OK, ma saan rohkem infot kasutades "Safari veebibrauser."



Safari can’t open the page.

Too many redirects occurred trying to open “h**p:// www. linuxtuts. net/da/content/ubuntu-udskrivning-40/?vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-printing-40/”. This might occur if you open a page that is redirected to open another page which then is redirected to open the original page.


Thanks Mate,

vBET
19-06-10, 00:22
OK ma näen seda nüüd. Samuti Nagu mina seda näen juhtub ainult CMS Artiklid - peamine CMS lehekülg on töötanud hästi.

Küsimus on tase vbenterprisetranslator_seo.php faili. Meil on olemas kood, mis tuleb kaitsta selliste vBSEO ümbersuunamisi. Ei tea, miks see ei tööta serveris. Mul on vaja ka FTP ligipääsu oma foorum check it - palun PM. Lisame meie logib faili ja kontrollida, miks need parameetrid ei ole eemaldatud query string.

linuxtuts
19-06-10, 18:57
Saadetud Mate. Ja aitäh.

Thanks,

linuxtuts
20-06-10, 00:34
Viimased vBulletin Fixed selles küsimuses mõned kuidas. (Case closed)

vBET
20-06-10, 01:55
Tore kuulda:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1