PDA

View Full Version: Juba tehtud Kuidas vahele <code> </ code>?



Morgan
17-06-10, 16:19
Tere, olen uus ja VBET, ja mul on programmeerimise foorumis .. ja kõik teemad on <code> </ code> seda ja ma tahan vahele tõlkimise et ..

Mingeid ideid?

minu foorum: www dot programmershere dot com

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Ma ei saa probleemi taastekitada, äkki mul on vanem versioon foorumis. Palun kirjutage mulle, mida sa pead täpselt versioon vBulletin, ja ma püüan reprodutseerida vB versioon nagu sinu foorum.


see probleem on ilmselt tingitud eemaldamine kommentaaride plugin (vBET kasutab kommentaarid NTA - mitte tranlated ala - kirjeldamiseks valdkonnas ilma tõlketa).

Püüa lülitage see plugin (eemaldamine kommentaarid).
Palun proovige leida vastuolu teiste Modifikatsioonid. Selleks, keelake muu Modifikatsioonid ja jätta ainult vBET. kui viga ei esine, lülitage omakorda veelgi Modifikatsioonid näha, kus on konflikt.

Added:
Pange tähele, et vBET toetab vahele CODE, PHP ja HTML BBKoode tõlge. Kui see ei tööta oma foorum, siis tõenäoliselt olete sisse lülitanud ceaning html kommentaarid (nagu eespool mainitud), mis on keelatud, sest kui html kommentaarid vBET tähistab osad väljund, mis nos arvan tõlkida (me nimetame seda Not Tõlgitud Area - NTA).

Morgan
18-06-10, 15:33
Tänu kamilkurczac, kuid tema ei ole probleem ..

Ma tahan SKIP tõlkimine HTML sisu sees <code> sildid

Näide:


Nüüd: <code> <? Php funktsioon moduleerida {echo $ kohandada;}?> </ Code>
Nüüd: VBET tõlkida, et kõikide keelte .. Ma tahan hoida, et inglise keeles, ilma tõlkimine

aru?

ma tahan teha VBET SKIP kogu teksti, mis on sees <code> </ code> sildid!

vBET
18-06-10, 19:44
Hello. Vabandame segadust. vBulletin toetab koodi BBCode ja te kirjalikult html kood tag - see on allikas arusaamatus.

Kui kasutate koodi html tag mallid, siis palun muuda need mallid ja pane kogu koodi sisu sees ei ole tõlgitud ala - nii pane see vahele and

Kui kasutate koodi html tag ametikohta, siis palun muuda need ametikohad ja muuta koodi html tag koodi BBCode.

Palun öelge, et see lahendab teie probleemi.

Morgan
19-06-10, 15:07
võite võtta pilk minu foorum

Programmeerijad siin (http://www.programmershere.com)

see on 220,000 postitusi <code>, kuidas ma neid muuta kõik? : D

on muu lahendus?

vt näide siin

programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

vBET
20-06-10, 02:09
Praegu vBET ei toeta seda, kuid me saame. Ma kolin teie postitus funktsioon.

Nüüd vBET ei tõlgi ourputs PHP, kood ja HTML BBKoode. Me ei olnud mingit taotlust ei tõlget koodi html tag varem. Kuna tulemuslikkuse me teinud seadistatav. Sul on võimalik sisse lülitada valik, mis kaitseb sisu kood html tag vastu tõlge. See lisatakse järgmise release:) Kuna keerukust (teeme lihtsalt sama asja html skripti ja stiil) me ei ole suutelised andma kiirparandus varem - kahju, et sa pead ootama seda. Aga meil on plaanis uus vBET 3.x kinodesse sel / järgmisel nädalal ja järgmisel vBET 4.x vabastamist esimesel nädalal järgmisel kuul, seega loodan, et te võite oodata selle lühikese aja:)

vBET
20-06-10, 15:58
Done - lisatakse järgmine release:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Thanks a lot!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1