PDA

View Full Version: Lahendatud Mitte tõlkimisega kõike inglise keelt?



widotcom
04-06-10, 16:35
Töötab suurepäraselt tõlkides inglise miski muu ... Siiski, kui ma navigeerida / forum / id /********** ja siis pärast hispaania, seda ei saa muuta pärast tagasi inglise (või mõnes muus keeles).

Olen set:

Show algteksti kasutajat: Lisaja Javascript

ja ka proovinud teisi võimalusi, kuid ükski tundu töötavat. Olen kindel, et see midagi rumal ma teen ....

Samuti, ma ei näe tõlgitud URLid, kuid ma olen okei, mis nüüd. (Kasutades vBSEO)

kamilkurczak
04-06-10, 22:16
tere,

esiteks (teie teine küsimus) - Links mis on tõlgitud, sa pead muutma kaks faili:
1. FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php
2. FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_url.php
täielik juhend sul do-not-upload kausta (readme) - Osa vBSEO integratsioon (Integratsioon teiste Modifikatsioonid)

Nüüd aga põhiküsimus (tõlkimine): minge-> admincp-> vBET-> google
Pakun, milles usaldust google Kui usaldust väärt ka Google Language Detection
Saate määrata usaldusväärsusega - teen ettepaneku määrata 0,1 (10%) Google Language Detection Confidence
Vaikimisi, kui see on 0,1 - nii et kui Google on vähemalt 10% kindel sõnum keelt, siis vBET tähistab uut sõnumit lang bbcode automaatselt. Kui Google ei ole jumala eest - Sõnum jääb nagu see on ja admin saab uuendada käsitsi, kui see on vajalik.

vaja, siis tuleb käsitsi redigeerida olemasolevat ametikohta. Sa pead üles olemasolevaid tekst [lang =] tagide vahele.
kõik on kirjeldatud siin:

widotcom
05-06-10, 00:03
Tõlkimine küsimus: ma saan aru, kui ma tahan postitada hispaania keeles, ma ei saa olla mis tahes keeles, ka vaikimisi, kuid tuleb panna [lang = es] BBCode ümber mu post siis õige? Ning siis süsteem automaatselt tõlkida mis iganes keeles (kord lisan lang BBCode)?

ETA: Vastamata üks samm vbSEO juhiseid ... see kõik toimib nüüd .. TÄNAME ******

Üks väike asi ja mõtlen, kui see on okei .. Vaadates teema nüüd .. Pealkiri on:

Realmente bueno nueva característica .

URL sisaldab täpitähed i ... on see, et eks google jne?

realmente-bueno-nueva-caracter%C3%ADstica-628861/

kamilkurczak
07-06-10, 15:25
tere,

see ei ole ok (caracter% C3% ADstica)

Pleae veenduge, et olete teinud kõik vajalikud koosseisude vBulletin (ja vBSEO kui teil on) kirjeldatud ReadMe.html paigaldamise pakendis. Kui sa ei ole siis sul võib olla probleeme mõnede keelte märke.

tõlkimise probleem: kui seate "Usaldus Google kui tulemus on usaldust väärt" uusi teateid automaatselt panna lang bbcode, aga sa pead pakkida vana postitust selles tag.
Kui sa kirjutad foorumis emakeeles seda teksti ei pakitud tag.

kamilkurczak
10-06-10, 09:35
oh, mul on kahju ..

See ei ole küsimus. Püüa vaadata seda linki teise brauseri (Opera, Firefox),
tuleks tõlkida õigesti.
See on probleem brauseris. google indekseerib link õigesti (koos täht).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations