PDA

View Full Version: Lahendatud Aktiveerimise e-kirju ainult inglise keeles



VGF
22-05-10, 14:35
Loodetavasti Michal ei tunne rabatud, kui ta naaseb. Arvan, et ta ütles, et oli raske üleujutus Poolas. Hea, et ta on rohkem abi järgmisel nädalal

Igatahes .... Ma proovisin sisselogimisega uus kasutaja läbi erinevate tõlgitud keeleversioonid minu foorum ... ja iga kord aktiveerimise e-kiri alati tuleb läbi inglise keeles.

Ma veenduge valida sobivad (erinevaid) keele kui ka registreerimisel.

Mul on järgmised seaded.

Misc> Näita originaali teksti kasutaja> Tavaline
Misc> Näita originaali tekst külaline> Tavaline
Misc> Tõlgi vBSEO sõnumeid JavaScript> Yes
Google Language Detection> Alati usalda kasutaja

mingeid ideid?

vBET
22-05-10, 23:07
Hello. Jah, meil on suur üleujutus Poolas ja olin pikk reis tagasi äri reisil. Ja ma olen ka õnnelik, et järgmisel nädalal meie kallama on suuremad ja te olete meie kliendid saavad kiiremini abi ja kiiremini uusi funktsioone vBET:)

Tagasi küsimus. vBET ei ole toetada kirjad tõlge praegusel hetkel.

Meil on juba meie TODO nimekirja integreerida vBET VB laused süsteemi. Kui see valmis saab siis saame vaadata võimalused konks automaatne kirju teatisele (mis tugineb laused) ja teha vB valida fraasi vastavalt tegelikele tõlge.

VGF
22-05-10, 23:13
Ja ma olen ka õnnelik, et järgmisel nädalal meie kallama on suuremad ja te olete meie kliendid saavad kiiremini abi ja kiiremini uusi funktsioone vBET


Vinge, hea kuulda! See on suurepärane toode.



Meil on juba meie TODO nimekirja integreerida vBET VB laused süsteemi. Kui see valmis saab siis saame vaadata võimalused konks automaatne kirju teatisele (mis tugineb laused) ja teha vB valida fraasi vastavalt tegelikele tõlge.


ok, thanks.

tsak76
24-11-10, 11:16
on see lahendatud? Ma kasutan 3.3.6 ja kirju dont saada tõlkida. popup aknad liiga

mateuszr
24-11-10, 11:44
Hello!
Siin on vastus:


Tagasi küsimus. vBET ei ole toetada kirjad tõlge praegusel hetkel.

Meil on juba meie TODO nimekirja integreerida vBET VB laused süsteemi. Kui see valmis saab siis saame vaadata võimalused konks automaatne kirju teatisele (mis tugineb laused) ja teha vB valida fraasi vastavalt tegelikele tõlge.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1