PDA

View Full Version: Lahendatud Blog Post on kahekordselt kajastub mustandrežiimis



trevis
19-05-10, 03:08
Iga kord, kui ma re-edit blogi mustandrežiimis mis on uus silt on lisatud Lang. Iga kord kui ma pea kustutama silte vana lang tõlkimise vahend, mis tunnistab teksti uuesti ja uuesti sisestada tag.

vBET
19-05-10, 16:02
Viidud bugs osa. Me kontrollime seda ja annab kiirparandus, kui see on lihtne kirjeldada:)

trevis
19-05-10, 16:05
Ok, ma olen oodata. Aitäh!

vBET
31-05-10, 20:38
Ma lihtsalt üritasin uuesti esile kutsuda. Edutult. Ma tegin uue blogi, kuid ei kinnitanud ta lihtsalt minema eelvaade. On eelvaate see oli opaqued koos lang bbcode mida oodata. Kui ma seadistan uuesti eelvaate see oli lihtsalt trahvi see peaks olema. Võib-olla ma üritan taasesitamise valesti või ei mõista probleemi. Ma arvasin, et probleem on umbes lisades lang bbcode kui see on juba lisatud. Aga ma ei näe sellist käitumist.

Pange tähele, et kui te kirjutate sõnumi ja soovi eelvaate see opaqued poolt lang bbcode vastavalt valitud keeletuvastuse strateegia. See on nagu see oletada, et tööd. Ja kui sa eemaldad ta ja vaata eelvaate uuesti siis jälle avastada keele ja lisada lang bbcode. See on nagu see peaks olema. Kuna preview ei samu asju kui submit, just withour salvestamist andmebaasi. Nii yo on näha täpselt sama asi, mis on andmebaasi kantud, kui saadate ta.

Palun öelge ei küsimus olemas ja ma olin seda kontrollimata vale, või see on meil loodud on?

trevis
31-05-10, 20:52
Ma tulistada probleemi ja teiega jagada.

vBET
10-06-10, 16:10
Ühtegi vihjet, kuidas paljundada?

vBET
14-06-10, 23:17
Vastust. Igatahes - leidsime midagi, mis võiks ka selles küsimuses ala postitamist. Juba fikseeritud - lisatakse järgmise vabastamist. Palun andke teada, ilmub see et see oli teine teema - me uuesti seda.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1