PDA

View Full Version: Lahendatud Langtitle ei sõeluda



moman
17-05-10, 20:55
Mul on custom muudatuse, mis näitab viimaste kasutaja postitusi kasutaja cp põhineb nende kahe queries:

$ Getposts = $ db-> query_read ("SELECT erinevat b.threadid FROM". TABLE_PREFIX. "Post". TABLE_PREFIX. "Thread b WHERE a.userid =". $ VBulletin-> userinfo ['userid']. " JA b.visible = 1 ja a.threadid = b.threadid ORDER BY a.postid DESC LIMIT 5 ");

Siis alusel välja, et päringu teema id,
$ Getthreadid = $ db-> query_read ("SELECT * FROM". TABLE_PREFIX. "Thread WHERE threadID = $ tid");

Kui me prindi see teema pealkiri andmebaasist, langtitle tag ei sõeluda. Kas funktsioon võin nõuavad + tugineda plugin on pealkiri, et sõeluda see on?

vBET
18-05-10, 16:57
Mis vBET versioon sa kasutad? Last release on globaalne langtitle parsing funktsionaalsust.

moman
19-05-10, 17:14
Viimane versioon, 3.3.3, mis on, miks ma olin hämmingus.

Ma arvasin seda, aga. Lisatud sellel minu plugin:


if (strpos($rpthread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$rpthread['title'] = vbet_parseTitle($rpthread['title']);
}

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1