PDA

View Full Version: Integreerida vBET koos vbMediaWiki



trevis
12-05-10, 16:34
Could you please post how to integrate vBET with vbMediaWiki (including changes in htaccess and other details)?

I'm having problems with this integration.

[]s!

vBET
12-05-10, 17:57
Ma ei tea, see mod. Kas te kirjeldaksite mulle, kuidas see töötab? Kas see on ta enda alamkataloogi URL? Kas see loob väljundi ilma of global_complete konksu (lihtsalt trükib seda heli)? Kas sa annad mulle täpselt URL, kus ma näen seda tegevust?

Samuti palun öelda, mida sa juba püüdnud teha integreerida seda? Kas kasutasite mõned vihjed vorm siin: - Milliseid?

trevis
12-05-10, 19:01
Ma ei tea, see mod. Kas te kirjeldaksite mulle, kuidas see töötab?
vbMediaWiki 4.0.2 RC 3 - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235342)


Kas see on ta enda alamkataloogi URL?
Jah.
mandela.org -> Main Foorum
mandela.org / wiki -> MediaWiki (koos vbMediaWiki integratsioon)


Kas see loob väljundi ilma of global_complete konksu (lihtsalt trükib seda heli)?
Ma ei tea ... Ma näen õiget teksti emakeel.


Kas sa annad mulle täpselt URL, kus ma näen seda tegevust?
mandela.org / wiki ja valida kaks keelt


Samuti palun öelda, mida sa juba püüdnud teha integreerida seda?
N / A


Kas kasutasite mõned vihjed vorm siin: - Milliseid?
Ma

trevis
13-05-10, 00:05
Tere Michał, olen lugenud ja proovisin, aga ma isegi ei suutnud panna Ümbruskonnas on "navriba" MediaWiki:-(is there any chance of you (with all his vast knowledge) aidata lipud MediaWiki integratsiooni vBulletin (kasutades selle vbMediaWiki silla)?Kui te ei tea või ei näinud see mod loob ka ühe-sisselogimise vBulletin ja MediaWiki ja jäta sama MediaWiki vBulletin naha. Ja MediaWiki on koostöö sisu loomise vahend, kasutati nagu Vikipeedia projekti. idee aluseks on kasutajate Foorum võib aidata materjali mis tahes keeles ning foorumi Wiki. Kui see suhtlus ei ole hetkel vaid selleks, et võimalik on vBET töötab sujuvalt koos mod juba aitab mind palju.Ootan teie tagasi.Suur kallistus, Rafael Trevisan.

vBET
13-05-10, 18:45
OK - ma näen, et see mod kasutab global_ lõppu - ma eksisin, öeldes, et ilmselt ei ole, sest "vbet_flag" küsimus. Ma näen probleemi ja näen, et lingid on katki pärast esimest tõlget - need on alustades "." (Dot) - ilma www. Palun PM mulle juurdepääsu üksikasjad teie Admin CP ja FTP - ma kontrollida küsimus ja parandada.

trevis
13-05-10, 21:37
VbMediaWiki ainus valikud on need: http://www.mandela.org/vbMediaWiki.png

vBET
15-05-10, 01:03
Kahjuks need valikud anna meile midagi. Sel hetkel oleme teadlikud küsimus, kuid tea mingit põhjust. Täieliku diagnoosida ja parandus peame juurdepääsu oma foorum.

trevis
15-05-10, 01:32
Kahjuks need valikud anna meile midagi. Sel hetkel oleme teadlikud küsimus, kuid tea mingit põhjust. Täieliku diagnoosida ja parandus peame juurdepääsu oma foorum.
Uskuge mind, ma olen võimaldab juurdepääsu FTP. Ma eraldades valdkondades teiste kasutajate teile jagada juurdepääs. Ja see lõi admin kasutaja teile minu vBulletin kohas. [] S Rafael.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1