PDA

View Full Version: Lahendatud Forum sidebar probleemsete



trevis
04-05-10, 01:36
Tere, Muutsin mõned võimalused blokeerida foorumi manager kuvada küljeriba uusima foorumi sõnumid, ainult pealkiri sõnumeid on [langtitle = foo], ja isegi kui ma näen forum inglise, sõnumeid kuvatakse keeles need on kirjutatud, minu test portugali keeles. Ma nägin mõned sõnumid muuta malli lisada tõlke, kuid mitte kolmanda osapoole plugin, ma mõtlesin küsida, kas ma teen midagi valesti ja kuidas seda parandada. Lugupidamisega, Trevis.

vBET
04-05-10, 10:35
Palun esitage meile URL täpne lehekülg, kus me näeme seda ja palun märkige täpne teksti, mis on valesti. Üks pilt on väärt 1000 sõna;)

Jesh
04-05-10, 17:14
Sa tõesti vaja suurendada max pildi suurus, see on naeruväärselt madal. Aga ma olen üsna kindel, et ta mõtleb seda. Tulin arutatud alates märkasin sama asja:

http://www.jesh.com/langbugblock.jpg

vBET
04-05-10, 20:47
Suur tänu - Ma kolin see teema bug osa. Teeme seda testida ja lahendada küsimus, kui me suudame reprodutseerida, või küsi, kui mitte. Tegime spetsiaalse koodi vBET mis peaks hakkama lõigatud pealkirjad muudes keeltes. Ma arvan, et saame teha seda parem;)

Me anname kiirparandus jaoks, et kui see on lihtne. Muidugi lahendus lisatakse järgmine release:)

trevis
06-05-10, 02:57
Täname Jesha pilt on täpselt sama probleem. Michał, ma ootan järgmise versiooni. [] S!

trevis
06-05-10, 03:00
Jesha, vabandust, kui küsimus ei ole õigeaegne, aga kuidas sa suutsid luua plokk Google reklaame?

vBET
06-05-10, 15:51
Jesha, vabandust, kui küsimus ei ole õigeaegne, aga kuidas sa suutsid luua plokk Google reklaame?

Palun PM teda selles küsimuses. Mitte ainult thread jääb puhas, kuid veelgi olulisem teil on parem võimalus saada vastus:)

vBET
07-05-10, 13:07
OK me parandatud - see lisatakse järgmisel release:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1