PDA

View Full Version: Lahendatud probleem



Valdo
28-04-10, 12:52
sa ringi küsimus, et ma olen teinud foorumid ja ma eile juhtus, kirjutamine inglise jaos lahendada küsimus keeles. Ma olen kirjutanud itaalia keeles ja mina, ja "sain vastuse ma ei tea, millises riigis inglise keeles. Nii et ma vastasin inglise keeles, siis saatsin vastuse forum kuid lehekülg on automaatselt tõlgitud itaalia keelde. Ma ei tea seda: 1. Mis ma olen kirjutanud inglise keeles on kuvatud inglise keeles, isegi kui see inimene ma näen lehel tõlgitud itaalia? 2. Sest, et kasutaja on kirjutatud inglise keeles ja ma näen oma vastuses inglise keeles? nii et tema vastus ei ole "oli tõlgitud itaalia keelde? Tänud ette.

vBET
29-04-10, 01:03
Kui saabub uus sõnum, siis vBET määrab, mida on selle keele kasutamine valitud strateegia (poolt seadistatav "Google Language Detection"). Kui seda peetakse kirjutatud muus keeles selles foorumis default, siis sõnum on automaatselt iseloomustas lang bbcode. Ehk teisisõnu - vBET tähistab sõnum lisades infot oma emakeeles.

Nüüd kui leht ilmub iga sõnumi kuvatakse keeles terve lehekülg. Nii et kui ma vaatan ingliskeelne tõlge itaalia foorumis siis ma näen kõike inglise keeles - isegi on mõned teated on kirjutatud itaalia keeles, mõned inglise keeles, mõned araabia, ja nii edasi. Vaadates leheküljel näete kõik valitud tõlkimine ükskõik millises keeles on originaal sõnumid sellelt leheküljelt.

Ainus viis, kui see ei tööta nagu see tema kui mõned sõnum keelt ei ole nõuetekohaselt tähistatud (põhjuseks see erineb vastavalt valitud strateegiale keele määramisel). Sel juhul selline sõnum peab olema toimetatud ja lang bbcode olema lisatud / parandatud käsitsi.

Kas see on vastus oma küsimusele? :)

Valdo
29-04-10, 06:55
Ma arvan küll tänu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1