PDA

View Full Version: Lahendatud Probleemid vBet (vBadvanced / Blank Pages)



contemptx
20-04-10, 15:50
Ok,

Im on mõningaid tõsiseid probleeme paigaldus see mod.

Im ole newbie, kui tegemist paigaldus Modifikatsioonid ja olen kirjutanud custom Modifikatsioonid kuid see on katki midagi.

Olen jälginud juhendi üle ja loe läbi KKK, kuid ei tundu, et selgitada välja, miks minu sait ei tööta enam õigesti.

I installitud mod peale cardshare.tv

Olen vBadvanced setup root
. Htaccess sisse / root suunata mitte-www, www

Olen vBulletin paigaldada / forum

Im ka töötab vbseo & sitemap

Ma edited failid ja. Htaccess nõutud, sait siis semmed töötavat,

aga ma läksin vaatamiseks Niit ja ma lihtsalt tühi leht.

Olen ka kontrollida lihtsalt läheb www ja sain tühi leht.
Siis ma panna. Htaccess edited sisse / root. Htaccess

Selle fikseeritud tühja lehe, aga kui klõpsates tõlkida, see töötas, kuid lisas, foorumi muutmist url, kuigi see ei kaotanud midagi, see lihtsalt tundub natuke imelik?

Siis ma võimaldas lipud foorumis, neist näidata trahvi / forum, kuid ma pidin pilte kopeerida kausta minu / root ja muutke kohandatud ja käsitsi lisada varible seda näidata vbadvanced lehel.

nii nagu näete im võttes paar asja.
Olen ka proovinud blokeerida plugin saada sait töötab korralikult kuid ikka sama nii et ma pean minema tagasi ja minu parandused.

Ma tõesti loodan, et keegi võiks valgustada mu küsimusi nagu ma olen kuulnud palju häid asju see mod ja see tõesti meeldib saada seda kasutada.

contemptx
20-04-10, 16:55
OK,

Pärast enam tinkering mul õnnestus esilehel (vbadvanced) tõlkimine, niidid tõlkimisel nii enamik küsimusi on fikseeritud.

Kuid ainus asi, kuigi endiselt oluline küsimus.

Default Language töötab nagu peab

Kuid

Kui klõpsate tõlkida kodulehel ja seejärel foorumeid, siis suunatakse kodulehel.

Kui te olete foorumid indeks ja klõpsate tõlkida, siis suunatakse kodulehel.

Kui te olete foorumid indeks ja goto Niit ja kliki tõlkida, siis suunatakse kodulehel.

Aga Kui sa vajutad niidi alates koduleht (vbadvanced) see tõlkida.

Seda tuleb küsimus / root. Htaccess seaded, aga olen proovinud seda redigeerima aga siis ma lihtsalt tühi koduleht.

contemptx
20-04-10, 17:38
See on minu. Htaccess asub / forum




# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)

#RewriteBase /forum/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.cardshare\.tv
RewriteRule (.*) http://www.cardshare.tv/forum/$1 [L,R=301]


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]


#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]



contemptx
20-04-10, 18:02
Ma unustasin mainida im kasutades järgmist mudelit:

vBet: 3.3.2 (ostetud täna)
vBulletin: 3.8.0
vbSEO: 3.3.0

contemptx
20-04-10, 18:12
Woo Hoo! - Kinnistunud.

Ta tuli alla vBet Settings.

Eemaldatud: Forum directory: / forum
Set: Forum main domeeni: Digi-tv.ee kaardi jagamine Foorum Serverid CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Nüüd kõik tundub töötavat trahvi, ma monitor sivustokarttani ja näha, kuidas asjad lähevad.

contemptx
20-04-10, 22:16
Update:

sitemap on laienenud üle 1.5million URL, anname teile teada, kuidas see satub kord sitemap tema esitatud järgmisel aastal.

Ma just märkasin, kasutaja postitad, mis tundub natuke imelik?

Tere tere! - Digi-tv.ee kaardi jagamine Foorum Serverid CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

ta postitab inglise või nii tundub, aga selle näidata talle postitad mitte inglise ja näidata seda tõlkida inglise keelde?

hotslot
20-04-10, 23:02
kutt Loodan, et sa saad selle arvasin .. Kas personal ei reageeri siin?

vBET
21-04-10, 02:07
kutt Loodan, et sa saad selle arvasin .. Kas personal ei reageeri siin?

Pange tähele, et meie toode on kasutatud kliente kõikjalt maailmast. Meil on suur aeg erinevusi. Kui soovite vastust oma küsimusele lihtsalt avada mistahes teema, mida soovite selles foorumis. Thanks:)

vBET
21-04-10, 02:15
Woo Hoo! - Kinnistunud.

Ta tuli alla vBet Settings.

Eemaldatud: Forum directory: / forum
Set: Forum main domeeni: Digi-tv.ee kaardi jagamine Foorum Serverid CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Nüüd kõik tundub töötavat trahvi, ma monitor sivustokarttani ja näha, kuidas asjad lähevad.

Tore käideldakse seda. Ma näen, et meie eeskirjad vBET eksivad. Meie juhend ütleb, et kui oma foorum kasutab alamkataloogi URL ja siis sa pead muutma esimesed 2 eeskirju. Sa suutsid tööd, muutes teistes koosseisudes, et ei ole soovitatav, kuid ikkagi töötab - kui te leiate kõik on OK - jäta ta nagu ta on. Kui ei, siis palun võtke meiega ühendust ja me aitame teid konfiguratsioon:)

vBET
21-04-10, 02:21
Ma just märkasin, kasutaja postitad, mis tundub natuke imelik?

Tere tere! - Digi-tv.ee kaardi jagamine Foorum Serverid CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

ta postitab inglise või nii tundub, aga selle näidata talle postitad mitte inglise ja näidata seda tõlkida inglise keelde?

Jah - on lang bbcode kasutatakse valesti - just redigeerida post ja eemaldada lang bbcode. Tõenäoliselt see happed, sest kasutaja ei ole vale vaikekeele sätestatud tema Kasutaja AP.

Pange tähele, et vBET on mitmeid võimalusi, kuidas tähistada sõnum keel:
- Käsitsi, lisades lang bbcode
- Automaatselt, seades kasutaja default keele User CP
- Automaatselt keele automaatset määramist (peate sisse lülitada Google võimalusi osa)

On välja foorumeid me kasutame viimane, sest see takistab kasutajakogemuse vale seaded. Käesoleva strateegia iga kord, kui uus sõnum jõuab Google palutakse sellest keele ja vBET märgib automaatselt sõnumi keel (kui Google on kindlasti piisavalt - ka seadistatav).

contemptx
21-04-10, 12:35
Kodulehekülg Translator = OK
cardshare.tv / TL /

Kuid / forum näitab nii:
cardshare.tv / TL / forum /


Ma eelistaksin, et näidata, nagu:
cardshare.tv / forum / TL /

Aga ma ei saa ilmselt välja mõelda, kuidas seda teha lõhkumata midagi.

Ka, kui vaatad postitada selle eemaldada / foorum / täielikult.

nt cardshare.tv/tl/cccam-exchange-local/27526-lokal-sport-sky-alemanya-lahat-ng-hd-s.html

ja see põhjustab mõningaid pilte ei kuvata õigesti.


Kui sa saaksid mind aidata parandada seda oleks palju hinnatud.

Ma märkasin, sa ütlesid midagi modifiying esimesed 2 eeskirjadega ... Näiteks?

Tänan

vBET
23-04-10, 03:24
OK, nii - teil on vale konfiguratsioon.

Palun seadistada peamist valikud sobivaks. Set foorum kataloog, tühi domeen (seal on kirjutatud, et seda kasutada vaid siis, kui sub-domeenid on kasutatud), et kehtestada asjakohased eeskirjad. Htaccess foorumis kataloogis (sul on näiteks siin: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet -integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html kui sul on mured saata tegelik. htacces sisu ja ma annan teile parandatud üks).

Nii et see on start - teha foorum tõlked töötavad nõuetekohaselt. Kui see on OK terve rida, seejärel alusta integreerides muud osad - nagu lehekülgedel väljaspool foorumit, mida toetatakse VB: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Või vbadvanced integratsiooni. Siin on link vbadvanced dünaamiline:
Pange tähele, et mitte kõik vbadvanced tooted integratsioon toetab just nüüd - nii et palun olla konkreetne.

Palun ära esimese osa, siis teised. Te ei pea seda tööd muul viisil. Baas on: forum tõlge töötab. Siis on valmis integreerima mujal.

Me oleme siin, et aidata teil:) Nii et küsida, anna tegelikku seisu ja nii edasi. Kui teil on tunne parem, et keegi seda teile - välje osta http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php ja me teeme seda sinu jaoks. Enne mõtle buing seda - siis lihtsalt sööti täpselt kõiki juhiseid - teeme just sama kui ostad upgrade teenust, siis me lihtsalt sööti käsitsi ...

contemptx
23-04-10, 13:16
Mul on ostetud upgrade ja loodan kuulda varsti.

Üritasin seade / forum ja kõrvaldades domeeni ja proovisin mitmeid teisi seadeid, kuid see tekitas niidid kui tõlgitud tagasi kodulehele.

Eeldan, see on tingitud / root. Htaccess ja / forum. Htaccess

vBET
23-04-10, 18:17
Mul on ostetud upgrade ja loodan kuulda varsti.

Üritasin seade / forum ja kõrvaldades domeeni ja proovisin mitmeid teisi seadeid, kuid see tekitas niidid kui tõlgitud tagasi kodulehele.

Eeldan, see on tingitud / root. Htaccess ja / forum. Htaccess

Meil on üks upgrade teenuse ilma vastus juurdepääsu andmetele - saadame posti jäänud. Kui see on sinu palun vastust:) Me ei saa teha uuendada ilma juurdepääsuta;)

vBET
24-04-10, 18:19
Lahendatud:) Üks küsimus leitud vBAdvanced CMPS integratsioon - ka lahendatud ja lahendus lisatakse järgmises versioonis - nii ta töötab ilma muudatusteta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1