PDA

View Full Version: vBET 3.3.2 released - suurepärane jõudlus parendused



vBET
08-04-10, 02:34
Hi:)

Nagu lubati kolisime kõik jõudlustäiustusi alates vBET 4.x et vBET3.x Jah, me endiselt toetavad 3.x ja tundub, et see toetab pikka aega (meie klientide vahel, näitab meie tee). Selles versioonis oleme keskendunud teile jõudlustäiustusi ASAP, mistõttu ei ole uusi kasutusvõimalusi. Need saab olema järgmine suur vabastamist.

TÄHTIS ajal update:
- Sitemap generaator integratsiooni muuta (vaja lisada 1 koodirida näha siin:
- VBSEO integratsioon muutunud. Lähemalt minna ReadMe.html ja teha kõik sammud functions_vbseo_createurl.php fail ja functions_vbseo_url.php kõik ilma samme 2 ja 3 (sa tegi seda juba).
Need on tõesti oluline, sest Sisukaart lakkab töötamast ja vBSEO peatub tõlkida URLid kui te ei kesa juhiseid. Kui te siis sitemap töötab trahvi ja vBSEO mitte ainult tõlkida URLid vaid ka töötavad kiiremini (double Ümbersuunamisi eemaldatud).
Lihtsuse mõttes võid alati tehtud täielik integreerimine algab originaal mod faile. Samuti pidage meeles, et mitte-tehnilised kasutajatele pakume Upgrade Service (http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php). Me julgustame seda ise teha, kui tead, kuidas kasutada mistahes tekstiredaktori ja FTP ikka tahame kõiki oma kliente tunda end mugavalt seda värskendust - see on põhjus, miks me meenutame meie upgrade teenust.

Mis muutunud selles versioonis:

Jõudlustäiustusi:
- Lühem ei tõlgita ala
Nüüd on see: See ei tõlgita (Otseteed Start ei tõlgitud Area ja lõpeb mitte Tõlgitud Area). See on väga tähtis kui sa seda kasutanud juba oma malle - sel juhul palun leida kõigi esinemisjuhtude ja asendada see (vana oli: ja ).
- Optimeeritud tõlge algoritm
Palju vähe või suuremaid muutusi, sealhulgas: uus toimivusparameetrid, parem kasutamine emakeelena PHP funktsioone, muutusi meie algoritm ise.
- Eemaldatud kitsaskoht URL tõlge.
Saime aru, et lingid tõlgiti ükshaaval millise hinnaga palju Google taotlusi. Nüüd vBET kasutab hilineb tõlkimine URL tõlge. Esimese 4 sidemed tuleb ümber nõudlus (sest võimalik vBSEO ümbersuunamised) ja ülejäänud on edasi lükatud.
- Eemaldatud pudelikaelte vBSEO ümbersuunamisi.
Double ümbersuunamised enam ei kasutata - nüüd suunab ümber link punkti vastaval lingil algul ümber (täiendav integratsioon samm vajalik).
- Plugins keha kolis php faili.
Nüüd suur tekst plokid ei Üksikust võetakse andmebaasi. Selle asemel plugins lihtsalt kasutada ülesandeid, mis on php faili. Enamik plugins on 1-4 rida koodi nüüd.
- Uus täiustatud jõudluse parameeter "Delay tõlgete vahel".
Me avastasime, et mõned foorumid on küsimus palju Google taotlused (pange tähele - vaid mõned, enamus ei ole sellist teemat). Tundub nende jaoks foorumeid, et iga teise Google'i nõudmisel võttis enam ja enam. Võib-olla, sest Google "karistused" on palju liiklust, ehk sellepärast ta enda tulemüüri seaded. Igatahes meil on lahendus, et - nüüd võite küsida vBET ootama vahel Google tõlge taotleb. Muidugi see teeb kasutaja taotluse hindamisel enam teie poolel, kuid tundub, et nendel juhtudel, lõplik vastus on palju, palju kiiremini. Sest mitte puhverdatud leht ootab Google vastus võtab kõige rohkem aega. Kasuta seda ettevaatlikult ja ainult siis, kui saab mõõta tulemuslikkuse muutused. Kui on vaja lisame mõned artikkel, kuidas kontrollida Google vastamise ajad.
- Kitsaskohad teksti asendamine välistatud.
Me profileeritud vBET ja leidis tulemuslikkuse küsimus väljund parsing - nüüd on parandatud. Output parsimine skripte, stiilid, ei tõlgita valdkondades ja tõlkimine jälgimine on palju kiirem kohe.
- 2 täiustatud jõudluse seaded suured lehed
HTML suurus: lõikamine punkt "ja" HTML suurus: alustage lõikamist. " Mis teeb paigaldamise ühel tähelepanu klientidele serverite me avastas, et tema pealehel tõlgiti tõesti pikk - isegi kui see oli juba vahemälus. Kõik muud lehed tõlgiti kiiresti. Tegime uurimise ja seda me avastanud.: PHP tulemuslikkuse drastiliselt loojub töötades tõesti suur stringe. Ma arvan, et sellisel juhul PHP lihtsalt kirjutab selle mõne ajutise faili ja töötab faili asemel mälus. Sellepärast me muutmine tõlge algoritmi ja tõesti suur väljundid lõigatakse väiksemateks tükkideks ajal tõlge. See muudatus mõjutab ainult suured lehed ja saate seadistada uued tööparameetrid. Mis oli tulemus forum pealehel meie klient. Tõlge aega läks maha umbes 21 sekundit, et umbes 3 sekundit. Nagu ma arvan, et see midagi muuta meie klient;) Ja loodame, et see teeb ka suur erinevus sinu jaoks:)

Blanketid muutunud:
- Vbenterprisetranslator_flag kõrvaldada vastuolud mõned pluginad

Bugs parandatud:
- URL jälgimise foorumite alamkataloogi ja aadressid, kellel see alamkataloog
- RSS pealkirjade kodeerimiseks parandatud
- JS RSS tõlkimine
- Google Maps tõlkimine
- Links niidid koos% jaotises
- CSS failid
- "Hoia kataloogid" võimalus

Uus:
- Lisatud target = "_blank" krediidi-link vältida kasutajad lahkuvad oma foorum

On lõbus ja nautida palju raiskaja tõlked, palju vähem koormab serverit:)

PS.
Kõik meie jõudluskontrolli tehti PHP 5.2.12 ja selles versioonis seda vBET oli profileeritud. Loomulikult saate endiselt kasutada vBET varasematel PHP versioonis:) Me just jõudluskontrolli selles üks.
Sinu tulemuslikkuse parandamine võib olla erinev sõltub PHP versioon, sest võimalike jõudluse erinevusi emakeelena PHP funktsioone.

moman
08-04-10, 04:17
Tänan! Kiire ja edukas uuendus.

vBET
08-04-10, 15:33
Kui te kasutate vBSEO - mäletan uutest integratsiooni. On väga oluline jõudluse - kõrvaldada topelt ümbersuunamised:)

Snake
08-04-10, 15:45
Aga vanad failid i Muuda vbseo, viimane kord, ei need tuleb välja vahetada tagasi? Või lihtsalt uus tehtud muudatused samuti vanad eelmiste versioon?

vBET
08-04-10, 15:48
Aga vanad failid i Muuda vbseo, viimane kord, ei need tuleb välja vahetada tagasi? Või lihtsalt uus tehtud muudatused samuti vanad eelmiste versioon?

Seda saab teha putka:)

Kui sa saad tagasi originaal ja alustada algusest, siis on see veakindlam.

Kui alustate tegelik üks pidage meeles, et mõned sammud juba tehtud - ei korrata (kirjeldatud esimene postitus).

Snake
08-04-10, 15:53
Õigus, kuid millised on punkte 2 ja 3, need ei ole märgistatud kuhugi.

vBET
08-04-10, 16:03
Õigus, kuid millised on punkte 2 ja 3, need ei ole märgistatud kuhugi.

Jah, on, aga võibolla ma ei olnud piisavalt selge - vaadake ReadMe.html faili - leiad seal astmed numbrid igas file:) Kui teil on tulevikus küsimused palun lihtsalt kirjutada:)

SonSahne
08-04-10, 16:20
Täname Michał, ma muutsin functions_vbseo_createurl.php saada valge leht viga, kuid vana faili muutmine ei ole vigu. Kasutades algseid. Mis on probleem? :)

CThiessen
08-04-10, 17:06
Tere, ma olen lihtsalt teha update. Kõik toimib. Ma kasutan vB 3.8.5 by vBSEO 3.3.2 Kas see töötab koos vB 3.8.5 ja vBSEO 3.5.0.? Muuta faile, mida on seal teine kaust. Christian tervitus

vBET
08-04-10, 17:26
Tere, ma olen lihtsalt teha update. Kõik toimib. Ma kasutan vB 3.8.5 by vBSEO 3.3.2 Kas see töötab koos vB 3.8.5 ja vBSEO 3.5.0.? Muuta faile, mida on seal teine kaust. Christian tervitus

Täpselt - tegi sama muudatusi asjakohane failid, mis on teistes asukoht VBSEO 3.5.0:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1