PDA

View Full Version: HTML cleanup



moman
28-03-10, 02:12
Olen varem kasutades plugina juures exec. aeg 65000 puhastada kommentaarid minu HTML, kuid see ei olnud nii tõhus kui vBSEOs, nii et ma otsustasin vaadata seda.

Muutsin tingimuseks, mis määrab täitmise vBSEO HTML cleanup alates:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS)

To:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS && !$_GET['language'])

Kas see on ohutu kasutada, või see break osad vBET?

vBET
29-03-10, 15:25
See on ohutu, kuna teil puhastada ainult ei tõlkelehekülge.

brubros
08-06-10, 21:54
Nii see tähendab ka, et milles vBSEO on "Cleanup HTML Code" YES on ohutu seada see ei mõjuta tõlkelehekülge?

vBSEO admin milles ...
Cleanup HTML koodi?
Vali "Yes", et kõrvaldada tarbetud tühimärki ja HTML kommentaare lähtekoodi oma foorum lehekülge. See suurendab C2C (Content to Code) suhe ja vähendab lehekülgede suurust, mille tagajärjel neto tulemuslikkuse kasvu ja vähendada ribalaius vaja.
MÄRKUS: Kui kommentaarid (või HTML teeke) oma lehti ei ole korralikult suletud koos vastavate lõpuks silte, siis see valik võib põhjustada teie leheküljed näidata valesti. Ole kindel, et teie mallid sisaldavad vigu HTML teeke ja koodi.

vBET
09-06-10, 11:52
See sõltub sellest, millal see juhtub. Kui see on töö pärast vBET plugin global_complete konks, siis ei ole probleemi. Kui ta töötab enne - siis lahti teavet, mida ei tohiks tõlkida ja saada vale tulemust.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1