PDA

View Full Version: PHP Warning: preg_replace_callback(): Nõuab argumenti, 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222



Matt
25-07-18, 09:45


PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222



teine viga:


kui te tõlkida mis tahes keel kasutajat online kaovad:

https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


Ma arvan, et on ainult kaks vead, mis jääb, mis määratakse töö-toode live kasutaja pardal.

ma kasutan oma uue vabastamist.

vBET
26-07-18, 22:24
Tänan, me unustasime lisada üks asi. See on parandatud nect vabastamist.

Sest kiirparandus palun:

Faili avamine includes\vventerprisetranslator_functions.php
Otsi:

function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
Kleebi ENNE, kui see:

function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
}


Palun andke meile teada kas see lahendas teie probleemi.

vBET
02-08-18, 21:24
Vastus puudub - me eeldame, et probleem on kadunud.

Matt
05-08-18, 20:00
Hei, vabandust, ma olin reisil 10 päeva jooksul.

Olen taotlenud oma edit ja see ei muuda midagi.

ikka on sama viga: PHP Warning: preg_replace_callback(): Nõuab argumenti, 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref" kehtiv helista ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222


ka kasutajanimi online on ikka veel peidetud, kui tõlkida.

vBET
11-08-18, 03:21
Me liigume meie server just nüüd, nii et kõigepealt tuleb lõpetada, siis me tegelema küsimusega. Me võtame teiega ühendust niipea.
Vahepeal võid proovida installida uusim release - seal on seesama muuta, aga võib-olla teil on sätestatud midagi valesti.

vBET
12-08-18, 10:28
Et oleks lihtsam, me lahendame selle probleemi teie poolel. Palun PM mulle juurdepääsu üksikasjad oma FTP ja Admin CP (turvalisuse huvides soovitame saata meile ajutised paroolid või arved).

Matt
12-08-18, 18:06
Et oleks lihtsam, me lahendame selle probleemi teie poolel. Palun PM mulle juurdepääsu üksikasjad oma FTP ja Admin CP (turvalisuse huvides soovitame saata meile ajutised paroolid või arved).

Ma olen teinud, et nüüd, sir! Aitäh!

See on kaks vead.

vBET
13-08-18, 04:10
Nagu ma näen, sa ei söötis täpselt meie kiire fix juhiseid ja kleepige kood tobu ENNE, aga PÄRAST koodi punktis 3. See on põhjus, miks see ei tööta teie jaoks. Ma fikseeritud teile, saates poolt FTP faili, viimane väljalase. Ei see on töö, nagu ma näen.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1